Türkiye'de malum bir ırk var. O ırktan hiç haz etmiyorum. Sizce nasıl onlara saygı duyabilirim ki?

Türkiye'de malum bir ırk var. O ırktan hiç haz etmiyorum. Sizce nasıl onlara saygı duyabilirim ki?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyle canım

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bulundugun irki sen secmedin demek ki onlarda o irki kendi secmemis. Burdan bile bir nevi saygi duyabilirsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• saçma nefretini tedavi etmeye çalışarak.

türkiyede kendine bir ırk seçip ondan nefret edenler, avrupalılar türkleri sevmeyince küsüyor ya, ben de buna hastayım.

0|1
    0|0
  • niye hayirdir senin o malum irkdan daha fazla mi bobregin var.. yoksa onlar dalaksiz mi? hepimiz insan degilmiyiz? insanlari irkina mensubiyetine ve fikirlerine gore yargilamayi birakip sevmeye baslasan inan bana daha kolay olacaktir Sayin kullanici.. sevmek nefret etmekden daha kolaydir.. birine surat asmak gulumsemekden daha zordur.. insanlari sadece sana yaptigi yanlislardan dolayi yargilaya bilirsin.. sana dokunmayan yilana dokunmayacaksin

0|0
    0|0
  • ırkçı olmaktan vazgeçerek daha mutlu bir hayatının olacağının garantisini verebilirim

0|0
    0|0
  • Sizin Şu an oldugunuz cinsiyettende haz etmeyen insanlar var ama saygi duyuyorlar iste sizde bu sebepten empati kurarak en azindan saygi duyabilirsiniz..

0|0
    0|0
  • Onlar sana saygı duymuyorsa sende duymucaksın eşcinsellerden nefret eden bir ülke ama bütün gün bilgisayar başında eşcinselleri sövüyolar ( bilgisiyaraı ilk bulan insan gay ve ateisttir alan tur.) işte bu yüzden gelişmiyo mal ülke galiba

0|0
    0|0
  • zorunda değilsinki

0|0
    0|0
  • Bizden senden haz etmiyoz

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsan onlarla muhattap olma.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• Biz Nasıl gay olmana tahammül ediyor isek sende bize tahammül edeceksin.

0|1
    0|0
  • bilmem insan olmakla başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Irkçılığı bırakarak başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Asyanın Bozkurt u mezapotamyanın faresine saygı duymaz kardeşim...

0|0
    0|1
  • Duyma

0|0
    0|0
Yükleniyor...