Türkiye'de tacizler neden yaygın?

Aslında genişletirsek bütün müslüman ülkelerde taciz ve tecavüz yaygın. Bana kalırsa esas sebebi, kurbanın suçlanmasıdır. Açık giyinenleri, batı ülkelerinde de, müslüman ülkelerde de taciz ve tecavüz edenler müslümanlar, bahaneleri ise kadınların açık giyinmeleri.

Tacizden korunmak için zırh giyen Afgan kadını: Türkiye'de tacizler neden yaygın?Mısır'da sıradan bir toplu tecavüz vakası:

Çarşaflılara taciz:

Köln olayları, İsveç'te müslümanlar tarafından tecavüzün sıradan hale gelmesi, Viyana'da türk kızının üç afgan tarafından tecavüze uğraması, ve tabi ki Türkiye'mizdeki tecavüz vakaları. Bu attıklarım sadece örneklerdi.

Güncellemeler:
Polonya'da yapılmış, Avrupa Birliğinin mülteci akınına gönderme: http://eu.greekreporter.com/files/Screen.png

0|0
11|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bir şeyi ne kadar saklarsanız, o kadar ilgi çeker. Yıllarca tek tip eğitim sistemiyle büyüsünler. Karşı cinsten bihaber olsunlar. Avrupa'da bir tarafı açıkta gördüklerinde ıssız adadaki adama dönüşüyor insan demek ki. Cinsel birliktelikler ne kadar saklı gizli olursa bu olaylar da o kadar fazladır.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benim tezim şu. bir olay ne kadar yasaklanırsa o şey o kadar istenir. malum çoğunluğu müslüman olan bir ülkeyiz ve zina yasak. bizim ülkenin kadınları kısa boylu ve tombul çoğunlukla. ve bizde erkeği çok yüceltiyorlar kadını hor görüyorlar islamda kuma olayı ve kadın olayı erkeğe hak kılındı ama önerilmiyo. erkekler de buna güveniyor. ve evet dediğin gibi adalet işlemiyor kurban suçlanıor mini etek giydi haketti diyen bir zihniyet var bu ülkede ve diğer islam ülkerinde. hele arabistan vb ülkelerde durum daha kötü. işçilere bile yapmadıkları eziyet kalmıo bir de yabancıysan yandın. islam hoşgörü ve anlayış dini denilio vb. ama ben hiçbir islam ülkesinde refahı görmedim huzuru görmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Bunun çoğu içerdeki soysuzlardan kaynaklanıyor. Birde medya. Türkiyedede yaygın diyebilseniz keşke. Dünyanın dört bir yanında zorla sektöre alıyorlar lan.

Örneğin Amerika;
    Her bkunu bilip, senin zaaflarını öğrenip, sana istediği şeyleri yaptırır, fakat sen bunu haberlerde görmezsin. Çünkü ekonomileri zarar görür turist gelmez. Medya pişmanlıktır.

1|1
    0|0
  • Bütün müslüman ülkelerinde yaygın felan değil. Amerikada Fransada olan tecavüzün binde biri değil.

0|1
    0|0
    • Fransa'daki tecavüzlerin %90 gibi kısmı cezayirli ve faslı göçmenler tarafından gerçekleştiriliyor.

• Alakası yok.

• Sapığın kim olduğu belli, baksana ettiğin lafa. Fransızların o tecavüzleri kansızlığı kim yapmış bu dünyada? Fransızların bir çoğu sapıktır. Sokakta birine tecavüz ederler millet seks yapıyor diye karışmaz. Sapık kansızları savunanda kansızdır.

• Taciz dünyanın her yerinde var. Bunu müslümanlarla sınırlaman yarı cahil olduğunu gösteriyor. Vatikanda ki çocuk tacizlerini ve nasıl ört bas edildiğini bir araştır istersen.
    Dünyanın her yerinde hastalıklı zihniyetler var ve olmaya da devam edecek. Tecavüzcü hayvani içgüdüleriyle hareket eden hastadır. Bunu bir milletle veya dinle sınırlayamazsın.

1|0
    0|0
    • Ben neden daha yaygın olduğunu soruyorum, her yerde var biliyorum ama bu kadar değil.

• Sevişmek istiyor ama sadece yasak olduğu için sevişemiyor. Kendince mantıklı bir açıklama üretemiyor. Sonunda da kimse görmeden bir kadına tecavüz ederse yasağa yakalanamadığını düşünüyor.
      Eğitimsizlik ve sosyal ve dini baskılar başlıca nedeni , kontrolsüz bir islam coğrafyası var. Suçlu yu , suçlu yargılarsa kaybeden masumlar oluyor.

• Bu zihniyet tamamen cahilce bana göre. Tecavüzün dinlere malzeme yapılması o kişinin ne kadar dinsiz olduğunu gösterir bana. Tecavüz olayları kişilik olaylarıdır ve insanın içinde olan birşeydir ayrıca Dünya'nın da her yerinde olur , senin benim bilmediğim daha ne olaylar vardır yurtdışında kim bilir..

1|1
    0|0
    • Müslüman olmalarını dinle alakalı söylemedim. Gelişmişlik düzeyi ve yaşadıkları coğrafya olarak adlandırdım.

• Öyle adlandırmamışsın tatlım , yazdıklarını tekrar "mantık çerçevesinde" bir oku istersen.. adlandırdıysan da bir tek sen anlayabiliyorsun anlaşılan. Neyse daha fazla bu konu hakkında konuşmak istemiyorum, teşekkürler

• bir tutturmuşunuz bütün pislikleri müslümanlara yıkma saçmalığı. Avrupadaki taciz tecavüz oranından haberin var mı senin? Müslüman ülkede olunca müslümanlar sapık, avrupada olunca avrupadaki müslümanlar yapıo diyorsunuz. Batının pisliğini göremeyecek kadar batı hayranısınız maalesef. Abd askerleri kaç müslümana tecavüz etti? Sayısı müslüman ülkelerdeki tacizlerden fazladır merak etme

0|0
    0|0
    • Avrupa'daki taciz ve tecavüzün büyük çoğunluğu orta doğu göçmenleri tarafından gerçekleştirilir. Hatta sırf bundan dolayı, Avrupa'da ırkçı partiler yükselmekte. Viyana'da türk kızına tecavüz edenler Avusturyalı değil Afgan'dı.

• Tabi lafla peynir gemisi yürütülür bizim ülkede. Tek tek seceresini tutmuş gibi sallarsınız bol keseden. Allaha şaşı bakan ateist akım yobazlarısınız hepiniz...

• Kızına şehvetle bakmak günah değildir
    Kadının oturduğu sandalye hala sıcaksa oturmak zinadır diyen
    İmamları tecavüz den yargılanan bir ümmetten ne beklersin

0|0
    0|0
  • Birşeyi ne kadar yasaklarsan, bastırırsan o kadar teper. Müslümanlıkta da en doğal şeyler bile yasak günah olduğu için, o noktalarda sapkınlıklar ortaya çıkıyor. Çünkü aslında bu yasaklanan şeyler insanın doğasında var olan şeyler ve insanlar bunları yaşamalı. Ama yaşayamıyor, çünkü günah. Sorun burda başlıyor. Ve farklı şekillerde sapkınlık olarak ortaya çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Avrupa ve amerikyi takip etmiyorsun galiba en cok tecavuz olaylari amerikada oluyor. Zaten herseyde muslumanligi veya turkiye kotulersiniz oturdugunuznyerden bir kac haber gorursunuz duyarsiniz budur

0|1
    0|0
  • Sevgililigin, cinselligin hatta kadin erkek iliskisinin tabu olarak gorunmesi.

0|0
    0|0
  • Farkındamısınız dindar olmaya çalıştıkça dini kullan artıkça pislikler cinayetler arttı daha açıklama gerek yok heralde

0|0
    0|0
  • Amerika ve avrupadaki taciz sosyal deneylerini izlemelerini öneririm

0|0
    0|0
  • mumyaya tecavüz edende müslümandı galiba?

0|0
    0|0
  • insanların üzerinde ki din baskısı yönetenler aptal insanları cahil insanları bu şekilde ellerinin altında tutuyorlar.. krallar padişahlar gibi yaşıyorlarlar onlar halk ise üç kuruşa talim sonrada şükret diyorlar bide..

0|0
    0|0
  • cinselliğe aç millet bir , ikincisi kültür seviyesi düşük

0|0
    0|0
  • Ülkede eğitim yok birde avrupa ülkeleri besinleri içeriği ile bizim ülkedeki fark var. Azgınlık hormonal artış etkisi var yediğimiz besinler hormonları etkiliyor. Sağlık acısından güvenli ülke değiliz

0|0
    0|0
  • sadece çok aşırı çıplak giyinmekten sanırım ama çıplakta olsa kız karşı taraf istemedikce ona el sürmek şerefsizlik

0|0
    0|0
  • Bu durum bütün ülkelerde var, insanlıktan çıkanlar yapıyor bunun ülkesi dini yok zaten hiç bir dinde taciz yok bunu yapanların ne dini var nede insanlığı

0|0
    0|0
  • Provokatörlük mü yapmaya çalışıyorsun? Katolik kiliselerinde yıllardır rahibelere tecavüz ediliyor bunu neden kimse konuşmuyor? Ayrıca bahsettiğin kişiler müslüman değiller , munafıklar.

0|0
    0|0
  • pi* afganlar bende viyanadayim ve her pisliyi onlar yapiyor

0|0
    0|0
  • üretim olmayan düşünmeyen toplumlarda seks suç tavan yapar

0|0
    0|0
  • Taciz sadece musluman ülkelerde degil tum dunyada yaygın

0|0
    0|0
  • Sosyal programlanmadan kaynaklanıyor

0|1
    0|0
  • milliğitime sormak gerek nasıl eğitiyolar insanları diye

0|0
    0|0
  • Gerçek müslüman sayısı az olduğu için

0|0
    0|0
  • Caydırıcı cezalar olmadığından.

0|0
    0|0
  • kızların saçma sapan çekingenliginden olabilir oysa o sapıklarla konuşsa adamlar belkide pişman olacak , bilmem buda farklı bir görüş işde

0|0
    0|0
  • ne kadar baskı yasak o kadar yoldan çıkma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Heryerde yaygın, Türkiye ' de degil sadece

0|0
    0|0
  • Abazayız çünkü

0|0
    0|0
  • ister açık ister kapalı erkeklerin nefsine sahip olmamaları için kadın ollması yeter!!!

0|0
    0|0
  • Tecavüze cürret edenler mi müslüman? Müslüman ülkesindeyiz doğru ama tecavüz edebilecek bilince sahip bir varlık lanetli bir yaratik bile olamaz ne muslumanligindan bahsediyirsun

0|0
    0|0
    • Kendini kandırmaca, tecavüzlerde tacizlerde kadınlar suçlanmaya devam ettikçe hiçbir şey değişmez.

• Kadinlari. suclayanlar alcaklardir allah hepsnin belasini versin

• İğrenc ya

0|0
    0|0
  • Erkek ırkı olduğu için

0|0
    0|0
  • Cunku insanlar cinselligi gozlerinde cok buyutuyor, besikten boyle geliyoruz

0|0
    0|0
  • Şimdi şöyle birşey var müslümanım diye geçinen insan çok müslümanım diyip içki sigara Vs kullanan çok ve ayıp videolar izleyende sözde erkeklerin cinsel yönden isteği daha fazla hikaye bunlar sen aç her boku izle sonra vay anam şöyle böyle afedersiniz de e açıp onu izler kendini azdırırsanız heralde sapıklaşırsınız bunu cinsel istekle alakası yok o zaman kadınlar neden erkekleri taciz etmiyor? Çünkü genelde izlemezler böyle şeyleri bahaneler bahaneler yurt dışında da bunun olmama sebebi zaten herkes birbiriyle yatıp kalkıyor tecavüze girişmek saçma olur

0|0
    0|0
  • Evet ya

0|0
    0|0
  • Yasak elma çekici geliyor, tatmayan tatmak istiyor. 🚫

0|0
    0|0
Yükleniyor...