Starbucks ta calısan var mı? Maaşı ne kadar?

Starbucks ta calısan var mı? Maaşı ne kadar? Yorucu mu? Onerır mısınız?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• asgari ücret abi ne kadar olucak :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım çalışıyor 1500 alıyormuş primle filan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gıda sanirim, orada isi öğrenip kendine ufak dükkân acabilirsin. Ama bida sektöründe hic calismadim. Ama pastahane tarzında bir yer acmayi hep istedim ama iste tecrübe olmayinca olmuyor. Hayirlisi diyeyim adin

0|0
    0|0
    • Ben ne sırmusum sen ne demıssın allahım ya

• :) sana gelecek adina plan vwriyom nankör. Diyorum ki maasina çok bakma isi öğrenmeye bak orda nankorsunuz nankör iyilikte yaramiyor :)

• Yoklukta gidebilir. Tahminimce asgari ücret civarı olur.

0|0
    0|0
  • Çok az maaş veriyorlar. Part 500-600 TL galiba

0|0
    0|0
  • Pek yorucu olduğunu sanmam, maaşları da asgari ücrettir

0|0
    0|0
  • kurumsal şirket oldukları için %90 barmen olmadıkça asgari ücrete tabidir, barista dahil aynı ücreti alır

0|0
    0|0
  • Arkadaşimin kardeşi çalışıyor. 24 saat esaslı ve vardiyali çalışıyor. 7+1 saat. Asgarî ücret + cironun %15'i prim... Şartları bunlar. .

0|0
    0|0
    • Cironun prim derken?

• Yapar mı o kadar

• Yaparsa da şaşırmam. Günlük 10 bin lira kazanmasi, çok para değil İstanbul gibi bir yerde. Bu kadar şuursuz insanin olduğu bir ülkede. Ben oraya gidip kahve vb içmem. McDonald's KFC Burger King gibi yerlere de hiç gitmem. Ama benim gibi düşünen kaç kişi var ki?

• asgari üçret+yol+sgk ve akbil

0|0
    0|0
  • Hangi sehur sube olduguna bagli. Nerdesin?

0|0
    0|0
  • hangi şehirdesin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bilmiyorum ama yorucu bence

0|0
    0|0
  • Ben 2500 alıyorum taksimde.

0|0
    0|0
    • Garsonluk mu barmenlik mi?

• @OnlinePsikolog Ne diyosun ya ben bilmediğim için soruyorum sacma sapan yorumlar yapmana gerek yok. Ben starbucks dan bahsediyorum o barmenlikten bahsediyor sen sacma sapan seylerden bahsediyosun daha fazla konusmıcam muhattap olma benımle by

• Kızım sen iyi misin? Ben kızın yaptığı işi tanımladım sana. Yani starbucks'tan değil o para bardan geliyor. Ben sana git barmeid (kons) mu ol diyorum.

• Önermem.

0|0
    0|0
  • Düzgün maaş yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...