Evli erkek neden daha çok ilgi çeker?

Birçok kadın, biraz yakışıklı ise evli erkeklere ilgi duyar. Hatta fırsat olduğunda onlarla beraber olmak ister. Aslında sorunun cevabını biliyorum. Öğrenmek istediğim, kaç kadın bunu dürüstçe itiraf edebilecek?

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• ben sebebini anlamadım ama bir kere evli çok kaslı bir erkekten hoşlanmıştım amaa bir kahve içmekten öteye gitmedi ilişkimiz.

0|0
    0|0
    • Kahve içecek kadar yaklaştınsa hayallerine girseydi daha da ileri gidebilirsin demektir.

• ee sen ben cevabını biliyorum demişsin. sence sebep nedir?

• Burada yazmıştım cevabını sanırım başka yorumda.

En İyi Erkek Görüşü

• Merak eder. acaba bu adamda ne varda kız bunula evlenmiş. merak eder ilgi gösteriri. irade meselesi. bilimsel olarak açıklanmış :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ewli patronum (acayip karizma yakisiklilik boy pos) 3 yil beni kandirmaya calisti cok kolaydi yuvasinin huzunuru bozmak ama bir saniye dahi dusunmedim. Etkilenmedim mi adamdan hic bir kadinin hayir diyemeyecegi biriydi ama ewliydi sonucta ben uzak dururum. Butun bayanlar da boyle olursa ne kendileri nede baska bir bayani uzmemis olurlar. Soyleyeceklerim bunlar

1|1
    0|0
  • Evli erkeklere bakan kişi or.. udur net.

1|1
    0|0
    • Hemcinslerin öyle düşünmüyor.

• Ahlak kurallarının doğruluğu göreceli bir durumdur. Kim düzgün kim değil kişiye göre değişir.

• Burada bahsettiğim şey çok açık lakin

• Cunku evli erkek cezbedicidir. yasak olan hersey insanoglu icin tatlidir. ve baskasinin evlendigi biri icin kesin arti ozellikleri vardir diye bakiyordur.

0|1
    0|0
  • Sahibi olan erkek daha çekici
    Kadın onu elde ettiğinde aslında kendi egosunu tatmin etmistr

0|2
    0|0
  • Bende aynı konuyu kadınlar için merak ediyorum. Hadi reali anladım niyetleri az çok belli sanalda ne alaka

0|0
    0|0
  • Yakışıklı ise

0|0
    0|0
  • Şahsen evli erkek benim için kullanılmış diş fırçası gibi itici ve başkasının malı.

1|1
    0|0
  • Sana yemin edebilirim ki asla evli bir erkek aklimin ucunun ucundan dahi gecmez oyle bir dusunceden igrenirim hatta oyle bir sey dusunen bayanlar sadece oruspudur bayan olamazlar

0|0
    0|0
  • beraber olmak istemek değilde, bir karizmatik geliyorlar kişiliği oturmuş olgun görünüyorlar o anlamda dikkatimi çekerler ama kötü bir düşünceyle değil.

0|0
    0|0
  • cunku birinin gizli kacamagi olmak hosuna gider.

0|0
    0|0
    • İçgüdüsel olarak başkasına ait olanı ondan almak gibi mi. Zafer kazanmak gibi mi hissettiriyor.

• ben yaşamadım ama tahminimce öyle olabilir. tabi kişiden kişiye göre değişebilir sebepleri

• Tespitin doğru.

• kım dıyo onu yalan

0|0
    0|0
  • Kim demiş yok öyle bir şey :D

0|0
    0|0
  • Imkansizlik cekiyor bence.

0|0
    0|0
  • Hiç de çekici gelmiyor. Yuva yıkanın yuvası olmaz

0|1
    0|0
  • Evlilere hastayım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben onu bir kaç kız arkadaşımla konuşmuştum. seks i bilen biriyle sevişiyorsun , bir bağlılığın yok ve parasını yiyorsun demişti.

0|0
    0|0
    • Bu doğru ancak asıl gerekçeleri daha farklı ve bilinçaltında yatıyor

• feromon

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey

0|0
    0|0
  • Nedennini bende bilmiyorm salak lar kizlar onlar

0|0
    0|0
  • Ben cevabını bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Sende mi evli erkeklerden hoslaniyorsun ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...