Arkadaslar ne olur yardim?

3 gün önce kardeşim vefat etti instagramda onunla konuştuğum mesajları nasıl cikarttırabilirim?

Güncellemeler:
Arkadaşlarım yanlis anlamissiniz dmden konustiklarimi yazicidan nasil cikarttirabilirim var mı bir yöntemi

1|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Başın sağolsun. Konuşmayı sil, konuşma yok olur.

0|0
    0|0
    • Silmek istemiyorum niye sileyim ölümsuzlestirmek istiyorum her cm okumak istiyorum yazicidan cikartmak istiyorum

• öyle söylesene, yazıcıdan çıkaracam de, ben tamamen yok etmek istediğini anladım. Kopyala bir word sayfasına ordan yazdır.

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İnstagram'a mesaj atıp durumu bildirmen lazm

0|0
    0|0
  • L an 3 gün önce kardeşin ölmüş sen neyin peşindesin nasıl bir modelsin :D

0|0
    0|0
    • 3 gun önce ki ölen kardesimin peşindeuim onunla konusmalarimizin her kelimesini ezberlemek istiyorum nasil cikarrcagimi bilmedigimden sordum

• Var bak telefondan girince okudugum yerden geri son mesaja gidiyo. Hani elime kagit olarak cikabilirmi oyle okuyabilirmiyim diye soruyorum hani caresizim ondan.

• anladım tamam , öncelikle başın sağolsun , dilerim mekanı cennet olur. mesaj sayfasında kenarlarda falan yazdır varsa ki muhtemelen yoktur , o şekilde yazıcı dan kağıt olarak çıkarabilirsin

benim önerimse ekran fotolarını al , ister resim olrak teline ya da pc ne al resim olarak kalsın , istersen de bu resmi fotoğrafçıda resim olarak çıkar elinde tutabileceğin bişe olur , genede sen bilirsin

• Ne yapcan ki

0|0
    0|0
  • kardeşin vefat ettiyse ne geliyorsun buraya yav

0|0
    0|0
    • Cunku kardesimin Şu an her cmine ihtiyacum var internetten okuyamiyorum yazicidam nasil cikarttiracagimi sordum

Kızlar Ne Diyor 5

• bence silme arada bakarsın ben diyorumki hala daha keşke babamın o son konuşmamıza kaydedebilseydim ama nerden bileydim 1 gün sonra aniden beyin kanaması geçireceğini :(

0|0
    0|0
    • hadi yaa başın sağ olsun ani ölümler ani gidişler. ahhh hayat böyle maalesef :(

• Canim silmek istemiyorum kagit olarak elime gecsin istiyorum surekli okumak istiyorum hep yanımda tasiyim istiyorum

• ekran fotosu al onu git fotoğrafçıdan çıkart o zaman canım?

• Başın sağ olsun Allah rahmet eğlesin. Ekran görüntülerini alıp çıkarabilirsin

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • Cikarttirma okudukca yipranirsin

0|0
    0|0
  • Basin sagolsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...