Bugün doğum günüm bana ne söylemek istesiniz?

20 yaşındayım artık söylerken çok zorlanıyorum :)
eskiden biri 20 deyince çok büyümüş gibi gelirdi şimdi kendimi hiç öyle hissetmiyorum :)
neyse, bugüne kadar yaptıklarım bir şekilde geçti asıl durumun bundan sonrası olduğunu düşünüyorum. Bana tafsiyede bulunmak ister misiniz :)
yorum yapan olursa şimdiden teşekkür ederim :)

Güncellemeler:
tafsiye değil tavsiye olduğunu biliyorum ancak onun yakın arkadaşlarımla aramda küçük bir özel anlamı vardı bu sebeple bilerek yazdım takılmayın siz ona :)
----

1|2
12|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Karkterin oturmaya başlıcak. Düzgün kararlar verceksin hayatı ciddiye alacaksın hayat 20 den sonra başlıyo

1|0
    0|0
  • DOğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice sağlıklı seneler geçirmen dileği ile inş karşınada hep iyi insanlar çıkar okul iş vs hayatındada başarılı olman dileği ile bende bu kadar :)

0|0
    0|0
  • Hayatına yön verme zamanın gelmiş artık attığın adımları daha iyi düşünmeden atma.
    Çünkü yarın 30 olduğunu bile anlamayacaksın

0|0
    0|0
    • çok haklısınız bir şey sormak istiyorum. Ben üniversitede başka bir bölüm istediğim için tekrar sınava girdim ve seneye başlıcam yeniden bu durumda 24-25 yaşında mezun olmak sizce geç mi? bana normal geliyor

• Zaman neyi getirir bilmezsin.
      Böyle diyen çok kişi gördüm şimdi en az iki çocuk sahibi :)

• evlilik benim için uygun bir durum değil yani bunu öylesine söylemiyorum :) ama yazdıklarınızda haklısınız böyle evlenmicem deyip evlenen çok var :)

• sağlıklı, huzurlu, ailenle mutlu yıllara :)

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun btti artk gençlik geldin 20 li yaşlara sende

0|0
    0|0
  • Nice yillara derim

0|0
    0|0
  • naber boğa burcu

0|0
    0|0
  • hepi pörtey ti yu piyemses :>)

0|0
    0|0
  • Mutlu yıllar

0|0
    0|0
  • Nice yıllara

0|0
    0|0
  • Dolu yasa sevgili edin ama kendini eşine sakla göster ama verme.. Gez dolaş ve gül sürekli güler yüzlü ol.. Yaşına göre giyin..

0|0
    0|0
    • garip oldu ama sanırım söylenmesi gereken sözler :) o konuda sıkıntım yok zaten evlenmeyide düşünmüyorum :) teşekkür ederim inş bundan sonrasını baya gezip mutlu olarak geçiricem :) sizde mutlu olun :)

• yok sizi yadırgamadım yanlış anlamayın yazdıklarınız için teşekkür ederim :)

• Rica ederim her zaman 😃

• Doğum günün kutlu olsun :)

0|0
    0|0
  • Gec Çok yaşa

0|0
    0|0
  • nice mutlu senelere :))

0|0
    0|0
  • Zoru basaran anneni kutlarim

0|0
    0|0
    • buna çok güldüm :D anneme böyle bir şey diyemem ama teşekkür ederim :D

• iyi ya 27 olunca da aynı hislerde olucaksın

0|0
    0|0
  • Dogum günün kutlu olsun derim ne dicem baska 😊

0|0
    0|0
  • astalavista.

0|0
    0|0
  • Mutlu yıllar, gezebildikçe gez, kendine katabildiğin herşeyi katmaya çalış. Dolu dolu yaşa 👍👍👍

0|0
    0|0
    • kesinlikle çok teşekkür ederim :) sizde mutlu bir hayat sürün sevdiklerinizle birlikte :)

• İnşallah 😊😊teşekkürler 👍👍👍

• Doğum günün kutlu olsun

0|0
    0|0
  • Umarım karşına öylebiri cikar ve sana ali kınık tan doğum günüm şarkısını söyletir.

0|0
    0|0
    • şarkıyı ilk kez dinledim :) amacınız iyi mi kötü mü bakış açısına göre değişir ancak ben 3 yıl deli gibi sevdim çok kötü bitti. Anlıcanız şarkı için 3 yıllık bir geç kaldınız ama olsun teşekkür ederim :)

• şarkı güzelde anlam açısından garip oldu ve ben atlattım yani şu an bir sıkıntım yok aşkla ilgili

• Umarım hayatta tek sıkıntın kırılan tırnağın tek sorunun kepek olur. Ekmek kadar kutsal su kadar berrak kal

• doğum günümüz kutlu olsun 3 gün öncede benim di

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) sizinde doğum gününüz kutlu olsun

• Doğum günün kutlu olsun 20 yaş adı o başka bir şey değil standart 😄

0|0
    0|0
  • Bende bu 20 olucam harbi çok garip bazen kendimden küçüklere abi diyorum 😄😃

0|0
    0|0
    • birde ben küçük gösteriyorum hani 20 desem kimse inanmaz :D nasıl 20 oldum dicem ya garip olacak :D

• neyse en azından ilerde işimizi yarıcak deyip teselli olmaya çalışıyorum :)

• İyiki dogdun

0|0
    0|0
  • ii kii dooodun

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...