Rüyamda 1 tane cinle konuşuyorum. Soruma gelebilirmisiniz her türlü yoruma açıgım?

Arkadaşlar Rüyamda bir cinle konuşuyorum. Adı ALİ. Nerdeyse her rüya gördüğüm gün bu cinle muhabbet ediyoruz. Konuşurken ağzım titriyor terliyorum. İnsana benzeyen bir cin gözleri siyah ve kocaman neyse burayı geçelim.
Ben bu rüyayı hep görüyorum. Ve rüya bittiğinde dua edip yatmaya calısıyorum. Ama dua edemiyorum üstüme bir ağırlık çöküyor.
Sizce pskolojik bir sıkıntıdanmı kaynaklanıyor?
Not: Cin li iblisli filmleri izlemem.

1|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• şizofren hasta birisin :D ıgh! ..

0|0
    0|0
    • Tedavimiz nedir doktor hanım :)

• yatmadan önce 1-2 dakika çizgi film izle düşünmedikçe kaybolur gider.. sadece düşünme..

• O Nasıl bir kafa lan 😂
      Rüyanda korkudan sigara yakanı hic duymamıştım 😂😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Geceleri uyumama huyun var mı? Sabah ezanında rahatlama, tırnak yeme alışkanlığı vs?

0|0
    0|0
    • yok be abdestsiz yatmam şükür. Tırnak yeme de yok rahatlamada yok.

• şu an yanında kaç tane var

• Hiç yok. :)

Kızlar Ne Diyor 8

• psikolojik 1 defa görmüşsün etkisinde kaldığın için tekrar ediyor kendini rahatlatmak için birşeyler yap müslümansan uyumadan önce abdest al namaz kıl ilgili pek çok dua var onlardan oku öyle bir şey olsa korur yoksa ve psikolojikse ve bence psikolojik en azından ben sırtımı en güçlü yere yasladım diye düşüneceğin için psikolojin rahatlıyacaktır

0|0
    0|0
  • Bendede oluyo bak sana özelden ankatayım çok garip bişeydir onun yüzünden imanlı oldum

0|1
    0|0
  • Psikolojik hep bunlar.

0|0
    0|0
  • ne konuşuyonuz

0|0
    0|0
  • Ayni durumu yaşadım. Endişelenme
    Yatmadan önce namazini kil abdestini al. Allaha yaklaş hicbisey olmaz

0|0
    0|0
  • Onlara zarar verirsen sana musallat olurlar. Besmele çekmeden bir işe başlama.

0|0
    0|0
  • pskolojik olabilir

0|0
    0|0
  • Tövbe de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilinç altında sorun var bende konuşuyorum onlarla

0|1
    0|0
    • Uykudamı seninde yoksa gerçek yaşamdamı bunlar benle rüya dışı iletişim kurabilirler mi?

• Sen şu an değişimi hissetmiyor olabilirsin, her şey yolunda gidiyor bir sorun yok sanabilirsin. Bunu da onlar düşündürür zaten önlem almaman için ama olay bildiğin gibi değil.

• @Arslanzade aman salla ya ben yaratıcı ile tanışmaya hazırım

• töbe de lan manyak tırstım şu an
    1 cenabet yatma
    2 3 külfü 1 elham nas felak ayetel kürsi oku yat rüya falan görmezsin

0|0
    0|0
    • cenabet de yatmıyorum ama ne bilem :D

• benide rahatsız eden şeyler var ama öyle düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • iyi de ben bıktım aynı rüyadan :D Napmak gerekir onuda bilmiyorum ki

• Reele sadece geceleri üstüme çöküyorlar oda uykudan uyanınca ama dediklerin mantıklı araştırdım. Korkmamam gerekiyormuş

• tabiki korkmayacaksın yoksa en küçük çıtırtı bile seni ürkütür :D beyin kendi seni korkutıyor vesvese Besmele çektin mi gider gerisi kendi kuruntun

Yükleniyor...