Ne yapmaya calisiyor?

Bir hafta once yakin kiz arkadasimla alisverise gittik siyah topuklu bir ayakkabi sectim Ben oda ince topuklu bot tarzinda bir ayakkabi aldi o ayakkabi giyilir mi cok igrenc vs dedi. Ben begeniyorum diyip gectim. Ve davranislari sanki onda olan seylerden kimse alamazmis gibi davraniyor kendini surekli ustte gostermeye calisiyor Ben utaniyordum yaptigindan ve birsey demedim bir sure. Dun aldigim ayakkabinin da aynisini almis surekli degisik halleri var bu tarzda ve arkadasligimi kestim neden Boyle yapiyor olabilir

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• O kişilere arkadaş demek doğru değil bence belli ki böbürleniyor, kin tutuyor, kıskanıyor.

1|0
    0|0
    • Bunu gerektiricek hic birsey yapmadim ona tam tersi hayatimi alt ust ettigi halde destek oldum Bir kere de yuzune vurmadim

• İyi, dürüst insanların yaşamı bu maalesef sen ona ne kadar şevkatle davransan da o bunu kıskandığı için görmez, göremez.

• Haklisin

En İyi Kız Görüşü

• Egoist ve kıskanclık. En doğrusunu yaptın bazen arkadasımda kendime yakıştrdgm şeyleri hiç yakışmamış vs diyordu bn de önmli olan benim kendime yakıştırmam zaten dıyodm ama cok sevdgm bir arkadasmdı yakıştrsanda yakıştırmasan da giyerrim bn sorun değil dedim bir süre sonra o da yakıştrmaya basladı 😂

1|0
    0|0
    • Yok benimki cok felaket Bir gun dayanamazsin Ben 8 seneye yakin dayandim :D

• Basen kendi soruyo kanka nasılım yakıştı mı güzel oldum mu diye mükenmelsm kanka en güzel sensin adamın dibi diyorum mutlu oluyo yerim onu ya 😂

• Haha

Erkekler Ne Diyor 2

• kibirli biri gibi ama ayrıca salak çok konuşulmaya değmez

1|0
    0|0
  • 2 tur egoist vardır. Egoist olanlar ve sözde egoist olanlar. Senin arkadaşın egoist uzak durman en iyisi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kıskanç bir yapısı var herhalde

1|0
    0|0
  • Arkadaşlığını kestiysen en doğru kararı vermissin

1|0
    0|0
  • Fesat

1|0
    0|0