Siz de ufaktan yürüyen küçüklerinize kardeşim büyüklerinize abla/abi , amca/teyze diyince engelleniyor musunuz?

30 yaş üstünde yürümeye kalkanlara genelde amca diyorum, küçük ergenlere de efendim ablacım falan diyorum çok bozulup engeli basıyorlar :D çok gülüyorum ya :D siz de yapıyor musunuz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Abla deme yazik onlara.

1|0
    0|0
  • biz rahatız o konuda sorun yaşamıyoruz :D

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • teyze ve bebe diyince bir kaç engel yemisligim var :D teyze senin anandır diyip arkasından küfür eden oldu :D

1|0
    0|0
  • zaman akar tarih geçer büyürsün... gün gelir yaşattıklarını yaşarsın: )

1|0
    0|0
    • vay be 40 yaşıma gelip 20 yaşında birine sarkarsam yaptıklarımı yapsınlar sorun değil :) ama kabul edelim 30 yaş üzeri çoğunluk evli sitede

• hayat süprizlerle dolu... "asla" dediği şeylerin ortasında çaresizce bulabilir insan kendini.

• büyük konuşmasam iyi olur sanırım Allah korusun diyeyim ama en azından şu an kendimi biliyorum ve evli olan bn evliyim demeyeceği için hiç risk almamaya çalışıyorum diyelim

• İsim olmaz

1|0
    0|0
  • Bana ne dicen çok merak ettim

1|0
    0|0
  • Evet banada diyen oluyor bazıları amca diyor 😄
    Ama ben yürümüyorum neden öyle diyorlar 😂😂😂bir tanesi bana amca dedi yaşına baktım 29 du küçülde cebime gir dedim ağlamaya başladı 😭😭
    Elimi öp harçlık vereyim yavrucuğum 😛😎😄

0|0
    0|0
  • evet bende kanka diyorum kankaxD

1|0
    0|0
  • hiç öyle takıntım olmadı canım :)

1|0
    0|0
  • İyi halt işliyorsun evladım

1|0
    0|0
  • benım ıcın sorun yok bucur cadı senın gonlun ne soylemek ıstıyorsa onu soyle asla kızmam bucur cadı

0|0
    0|0
  • Yaptım ve engeli yedim :))

1|0
    0|0
  • Nerde oluyo bu olay:)

1|0
    0|0
  • küçük kız diyince bazıları engelliyor bazıları seviniyor o yüzden değişiyor teyze dediğimde 1 kişi engelledi oda neden yaptı anlamadım

0|0
    0|0
  • Eheheeeheh aynen çok komik oluyo ihi

1|0
    0|0
  • Çok saçma hayran olduğunuz ünlüler 30 yaş üstü beğendiğiniz çoğu erkek 30 larında ben 30 uma basıcam pek göstermiyorum ama 24-25 yaşındaki bayanların daha ilgili olduklarını düşünüyorum he engelleyenlerde bu daha büyümemiş diye engelliyordur 😂😂

0|0
    0|0
    • iç beğendiğim ve hayran olduğum ünlü olmadı :) bu şaka değil gerçekten umursamıyorum beğendiğim erkekler 25-30 arası genelde 30 üstünde bu güne kdr hiç erkek de beğenmedim :)

• Sen kaç yaşındasın amcasi 😂😂

0|0
    0|0
  • yapıyorum teyze :D

0|0
    0|0
  • Burda ego yaparsınız anca asdf

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 15

• Büyüklere amca falan diyorum sadece

1|0
    0|0
  • Benden büyükse abi derim. Küçükse ablacım. Zaten yürümeye cesaret edenler benim tarafımdan engelleniyor. Onların engellemesini beklemem :D

1|0
    0|0
    • bu saatten sonra akpnin yaptığı yollar olsan bile bir adım daha atmam bacım

• İspatla o zaman. :)) Benim bir çekincem yok öyle bir şey yapmadığım için :) @SehonunOğlu
      Zamane gençleri çok hadsiz bücürcadıcım. Profile girmeye gerek yok. Mausu üzerine tuttuğunda engelle butonu çıkıyor :)

• @SehonunOğlu ne kadar ayıp napıyonuz siz burda ya

• Hayır yapmıyorum umrum disilar

1|0
    0|0
  • evet yapıyorum

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Abla deme lazim olur dicektimde... aynisini bende yapiyorum... :D yasitlarima da 'kiz ayollllllll sence bu kot bu bluzla gitmis moooo' ya da 'kankitoshkiloshkitosh' falan diyorum :D anliyolar hemen

1|0
    0|0
  • büyüklere dayı, küçüklere kardeşim

1|0
    0|0
  • Facebook kullandigimda cok yapiyodjm))))))

1|0
    0|0
  • 1-2 kere oldu benzeri evet

0|0
    0|0
  • Bende genelde efendim ablam falan derim ama aaramızda bir esprisi var kızmazlar :D geçenlerde amca dedim birine yardırdı resmen amca diye fantezi yaparım vs. Moda mesaj atıp kaldırttım o derece

0|0
    0|0
  • Neden öyle yapıyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Ahaha nerde yapıuorsun bunu sosyal medyada mı

0|0
    0|0
  • evet ablacım :)
    bakalım sen engel basacanmı? :)

0|1
    0|0