Siz de ufaktan yürüyen küçüklerinize kardeşim büyüklerinize abla/abi , amca/teyze diyince engelleniyor musunuz?

30 yaş üstünde yürümeye kalkanlara genelde amca diyorum, küçük ergenlere de efendim ablacım falan diyorum çok bozulup engeli basıyorlar :D çok gülüyorum ya :D siz de yapıyor musunuz?

0|1
16|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

Kızlar Ne Diyor 15

• Benden büyükse abi derim. Küçükse ablacım. Zaten yürümeye cesaret edenler benim tarafımdan engelleniyor. Onların engellemesini beklemem :D

1|0
    0|0
    • bu saatten sonra akpnin yaptığı yollar olsan bile bir adım daha atmam bacım

• İspatla o zaman. :)) Benim bir çekincem yok öyle bir şey yapmadığım için :) @SehonunOğlu
      Zamane gençleri çok hadsiz bücürcadıcım. Profile girmeye gerek yok. Mausu üzerine tuttuğunda engelle butonu çıkıyor :)

• @SehonunOğlu ne kadar ayıp napıyonuz siz burda ya

• Hayır yapmıyorum umrum disilar

1|0
    0|0
  • evet yapıyorum

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Büyüklere amca falan diyorum sadece

1|0
    0|0
  • Abla deme lazim olur dicektimde... aynisini bende yapiyorum... :D yasitlarima da 'kiz ayollllllll sence bu kot bu bluzla gitmis moooo' ya da 'kankitoshkiloshkitosh' falan diyorum :D anliyolar hemen

1|0
    0|0
  • Facebook kullandigimda cok yapiyodjm))))))

1|0
    0|0
  • büyüklere dayı, küçüklere kardeşim

1|0
    0|0
  • Bende genelde efendim ablam falan derim ama aaramızda bir esprisi var kızmazlar :D geçenlerde amca dedim birine yardırdı resmen amca diye fantezi yaparım vs. Moda mesaj atıp kaldırttım o derece

0|0
    0|0
  • Neden öyle yapıyorsun ki?

0|0
    0|0
  • 1-2 kere oldu benzeri evet

0|0
    0|0
  • evet ablacım :)
    bakalım sen engel basacanmı? :)

0|1
    0|0