Psikologlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

psikologlar hakkında ne düşünüyorsunuz? veya düzenli olarak gidenler hakkında da olabilir

0|1
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Psikologların insanların psikolojilerini düzelttiklerini zannettiklerini düşünüyorum yani modern çagın tiyatrocu doktorcuklarıdır ve bana gore disaridan yapilan hic bir mudahale insanin kendini iyilestirebilmesinden daha etkili degildir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben düzenli olarak gidiyorum ve eminim kimseye anlatamadığın şeyler vardır ama orda sırrının sadece psikologda olduğunu bildiğin için rahat rahat konuşuyorsun ilk başlarda utanıyorsun falan ama sonradan alışıyorsun gitmeni tavsiye ederim ve bunda utanılacak birşey de yok sakın öyle düşünme

1|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum herkesin bir şekilde bir travması var ve en azından bir konuda tedaviye ihtiyacı oluyor

Erkekler Ne Diyor 13

• cogu tirt

0|0
    0|0
  • En iyi psikoloğu bir günde delirtmezsem ben Melih değilim diyorum. Bu konuda iddialıyım. Psikologları sevmem.

1|0
    0|0
  • insana egolarının farkına vardırma sanatı diye düşünüyorum pskolog kendini fark ettirir çözümü gene sendedir

0|0
    0|0
  • sözle tedavi nasıl ediyorlar anlamıyorum.. beni edemez. ilaçta çok agır oluyor

0|0
    0|0
  • Hasta ve doktor gibi dusunuyorum gayet normal birsey bence

1|0
    0|0
  • %90ı sallıyor ve tedavi edemiyor

0|0
    0|0
  • psıkolog musun

0|0
    0|0
  • Para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Mutluluğun formulü belli psikolog falan birşey çözemez.

0|0
    0|0
  • hepsinin psikolojisi bozuk :D

0|0
    0|0
  • Kafası çalışsa pisikolag olmaz

0|0
    0|0
  • Alzheimer'i bana ilk olarak telaffuz eden meslek kisisi hatta disisi idi.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Çok seviyorum 💗

2|0
    0|0
  • Bir işe yaramıyorlar

0|0
    0|0
  • İğrenç bir şey sinir oluyorum onlara çok sinirler ve sinirimi bozuyorlar sinirimi teeme çikariyorlar sinir adamlar ve kadinlar 😑🙍🙇

1|0
    0|0
  • beni anlayamazlar acik ve net

0|0
    0|0
  • Dalında iyi olan çok az doktor var

0|0
    0|0
  • Çoğunun psikolojisi bozuk

0|0
    0|0
  • işe yariyorsa ne ala

0|0
    0|0
  • Psikologlarinda ciddi problemleri oldugunu dusunuyorum..

0|0
    0|0
  • Normal bir şey.

0|0
    0|0
  • Hedefledigim meslek diyebilirim

0|0
    0|0
  • Faydasiz bence

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...