Ölümlü kazalarda hapis cezaları ve para cezaları?

Babam resmi araç ile iş yaparken kaza yaptı kaza raporunda görgü tanıklarının ifadelerine göre karşı şerite girdiği ve kazanın öyle gerçekleştiği yazılmış diğer taraftan 4 ölü 1 yaralı var karşı taraf davacı olmayacaklarini söylüyorlar babam arabada tek günlerce yoğun bakımda yattı
Böyle bir durumda babama mahkemede ne ceza verilir hapis ise kaç yıl olabilir para cezasına cevrilebilinir mi

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• 4 ölü var ve baban karşı şeride girmiş karşı taraf nasıl davacı olmayacak şaka gibi

0|0
    0|0
    • Kaza ve kaderin Allah tan geldiğine inanan ve mevlaya teslim bir çok insan var, 4 ölü benim ailemden olsaydı bende davacı olmazdım, sormak istediğim mevzu 4 ölü değil işin mahkeme kısmı bilgin yoksa gereksiz yorum da yapma.

• en çok işçi ölümleri olan ülkelerden birisiyiz bunun nedeni kader kısmet değil bilinçsizlik ve önlemsizlik senin baban bir hata yapmışsa bu kader değildir kendi hatasıdır üstelik karşı taraf yüklü bir maddiyat ister başka türlü kader kısmetti diyip geçmez

• Karşı taraf istese isteyebilir ona birşey demiyorum ben, kendi adıma konusuyum diğer aileden olan olsaydim dava ci olmazdm kaza ve kader Allah tan gelir imanın şartların da bu var ve biz buna iman ettik Azrail e can alma görevi verildiğinde insanlar beni kötü bilecekler diye üzülur ve Allah ona üzülme ben onlara bir neden vericem onlar seni hatirlamayacaklar bile der o neden de kaza gibi şeyler bunlar inanç meseleleri seninle bunları tartismiycam, mahkeme süreci ile ilgili bilgilerin varsa söyleyebilirsin

• bilemiyorum hukukçu avukat sor

0|0
    0|0
  • Karşı taraf davacı olmayacaksa kan bedeli denilen çok hakim olmadığım bir maddiyat karşılığı dava düşüyor sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...