Ne yapayım arkadaşlar siz söyleyin?

arkadaşler, iş yerinden bir abinin kızını düğünde gördüm hoslanndım ama 3 4 aydır yazmadım ama aklımdaydı kınada ve düğünde de gördüm yazdım sonunda şimdi konuştuk biraz ama ben 25 yasındayım o 20 bana arada bir abi diyor konuşmalarımızda devam edip etmemek konusunda kararsız kalıyor, bir abi diyor bir bu işin uzaması korkutuyor beni diyor... ısrarcı olmak geliyor içimden çünkü sanki benim ciddiyetimi deniyor gibi kararlı olup olmadığımı öğrenmek istiyor ben ne yapayım sizce ısrarcı olayım mı yoksa bırakayım mı ben ciddi olmasam böyle bişey yapmam ben, tecrübe edinenler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• abı den sonrasını okumadım.
    abı demısse bıttı :D nextttttttttttttt yap canısı :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adam gibi konuş bide korkutma kizi cok sevdigini syleme belli et gezmeler vakit gecirmeler gibi yoksa duvara toslarsin kalırsınız mal gibi kızda başından atar seni..

0|0
    0|0
    • aynen öyle yaptım bir kaç kere söyletmeye calıstı sadece belli ettim sadece bide olmaz deyince sen bilirsin dedim bu sefer hani niye gülücük yok dedi,
      ben de mutlu mu olayım bu durumda dedim
      olmayacak bişey yok
      ben de nerden biliyorsun olmadığını deyince yine basa döndük, dalga gecerek abi diyor bana

• olmadı ya bana söz ver bidaha yazmayacaksın dedi ben de söze gerek yok dedim öyle kaldı şimdi de beklıyorum öyle

• Yazma o zaman daha kotu olabilir.. Başka birini bul aklında başkası var demek ki boş ver yol ver gitsin kaptırma kendini kanks..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• bir tuş olcak anlıyorum ve geç diye tıkla onu direk olmuycak bu iş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...