Kapat

Akıl verin bana deli olucam?

Bu para mevzuyu iyice sıkmaya başladı beni. Kucuklukte başkalarının elbiseleri ile büyüdüm. Alicak paramiz vardı ama başka yere giderdi. Biraz büyüdüm liseye gidicem annem aldığım bir liranın hesabını yapardı bana ilköğretimde pek birsey anlamazdim büyüyünce fark ediyor insan. 5 senedir cebimde s3 mini var doğru düzgün telefon alamadım şimdi uni 1 deyim bana 15 20 hesabını yapıyorlar Pcye klavye lazım hoparlör lazım diyorum çalış al dio ulan bu zamana kadar doğru düzgün ne almışım zaten okula gidicem diye aldigim para 2 3 milyondu şimdi üniye gidiyorum aldigim para topu topu 10 milyon. Nereye harciyim bu parayı arkadaşlarla gezicez diyorum 20 tl para aldım sen bu aralar çok açıldın diyorlar ya 20 milyon ya geçen çalıştım gittim üstüme başıma doğru düzgün birseyler aldım arkadaşlarla biraz gezdim ne gördüm senin parandan diyorlar 5 aydır söylüyorlar imkanları var ma sürekli bu kisma neden ya valla gına geldi bana bir tavsiye verin valla deli olucam ya

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence okulun yanında bide parttime bir iş bul çalış istediğindede kendi paranı harca kimseyede yalvarmak durumunda kalmazsın derim ama sana kalmış

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• kendin çalış onlara güvenme bence gerçi amaçlarıda seni kendi ayakların üzerinde durmaya yönlendirmek gibi zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• seni anlayabilecek olan biriyim kardeşim bence git inşaatlarda calış yine kendi işini kendin hallet bu saatten sonra boşver onları da

0|0
    0|0
  • çok açılma sende aynı durumdayız hatta daha kötü senin s3 benim 2005 model kapaklı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...