Iyi niyetim ve güler yüzüm suistimal ediliyor?

Ben cok cok güler yüzlü bir insanim, iyi niyetli oldugumu düsünüyorum ve asiri yardim severim. Bu cocuklugumda bile cok kullanildi. Sinifimdaki erkekler o zaman bunu cok kullandilar ama hep arkamdan kötü seyler yaptilar. Yasim ilerledikce böyle vakalarla cok karsilastim ve en sonunda benimle alay ettiler ve ben okulumu aglayarak degistim. Su an akil hastanesinde kaliyorum. Psikolojim fena sekilde bozuk (9 senedir tedavi görüyorum) yeni bir ise baslamak istedim insanlarla bir olmak icin. Ama is yerimde de cok iyi davraniyorum ve beni hem patronlarim hem de calisanlar kullaniyo. Ne yapmaliyim? :(

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsanLarı Kendin gibi görmekten vaz geç herkese bir adım atmadan 1 sonrasını düşün Sen her zaman Önde git

0|0
    0|0
    • Olmuyo iste yapamiyorum. Ben degisemiyorum :( :(

• Nasil basardin?

• Kendini Kullandırtma Mesafe Koy arana HerkezLe Kimseyide arayıp sorma Yeri geldiginde Lafını Söyle İçinde Tutma Giden Gitsin tek başına Kalmayı başar Her şeyi tek başına Başara bilirsin Korkma

• Hayatının içine edenlerden bir bir intikam al

0|0
    0|0
    • Cok kötüyüm. Resmen onlarin oldugu ortamda canli bomba gibi patlamak istiyorum. Beni psikopat yaptilar. Onlari asla affetmicem. Cocuklugumu caldilar

• Umarim basaririm😳

• Sen yaparsın kendine güven dediğim gibi ihtiyacın olursa burdayım kendine iyi bak :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Uyanık olmaya bak yok demeyi bilmelisin sana arakadas olacak insanları seç

0|0
    0|0
Yükleniyor...