Kimse tarafindan ciddiye alinmiyorum?

Merhaba. 20 yasimdayim ve kimse tarafindan ciddiye alinmadigimi düsünüyorum. Benden 5-6 yas kücük kuzenlerim benimle istedikleri gibi konusuyolar, agizlarina geleni hic utanmadan söylüyolar. tamam, onlarla arkadas gibi olmayi ben istedim ama biraz da saygi istiyorum. Is yerinde benden yine yasca kücük insanlarla calisiyorum ama beni ciddiye almiyolar. Minyon tipliyim. Boyum 1,55 belki de bundandir. 20 gibi durmuyorum. Daha cok beni 16-17 saniyolar.. Ne yapmaliyim? Makyaj falan yapmiyorum. giyim tarzim klasik..

1|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey yapmana gerek yok. Ne yaparsan yap insanlar saygı göstermeyecekler. Bu devirde kimse kimseyi önemsemiyor. İncitmekten çekinmiyor. Gül geç. Önemseme bir müddet sonra işleri düşünce ablacım demeye başlarlar. Onada inanma. Sana değer veren insanları bulursan da incitme kaçırma üzme.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Baştan ipi boşlama, sağlam tut. Saygı istediğini göster, görmezden gelme uyar.

0|0
    0|0
    • Bir sey diyemiyorum iste. Insanlara karsi gelmek yapimda yok

• İnsanlar ezebildiklerini ezerler. En iyisinden en kötüsüne kadar bu böyle. Ezdirme kendini yoksa mutsuz olursun

Erkekler Ne Diyor 15

• Agizlarina yspistur

1|0
    0|0
  • ağır başlı ol 1-2 kez ayar çek nasıl abla çekiyorlar gör, s*kmeyeni s*kler pardon ama.. ^^

1|0
    0|0
  • Bunu çok dert etmezsen dert olmaz zaten. Yaptığın iş belliyse ve işinde de iyiysen kimseye kendini kanıtlamak veya kabul ettirmek zorunda değilsin ki..

0|0
    0|0
    • Mihattap olmamaya calisiyorum

• Yani, zaten beni kabul etsinler diye çabalamak zavallıca olur. Senin tecrübene bilgine güvenip veya ihtiyaç duyup geliyorlarsa ne ala. Ama tabi ezdirme de kendini, haddini bilmeyene öyle çok polemiğe girmeden, sinirlenmeden, kısa bir iki kelimeyle haddini bildir. O zaman ciddiye alırlar.

• Daha ağır davran.

1|0
    0|0
    • Iyi bir insan olmayi birakmaliyim! Laf geciremiyorum ki kendime

• Agresif olmak; saygı görmenin temel kuralıdır bence

• Tamam artik kötü ve artniyetli olucam.

• yurtdisinda yasiyorsun sanirim. bu durum malesef buralarda normal. 20 yasindakiler 3035 yasindakilere arkadas i gibi hitap ediyor ve öyle davraniyor. abi abla kavrami pek yok.

0|0
    0|0
    • Evet aynen..

• takma kafana. avrupani düzeni böyle. Millet güya iyi sartlarda yetisiyor ama saygi örf adet olayini ögrenmiyorlar. anne babada umursamiyor

• malesef buna yapılacak bir şey yok , benzer şeyleri bende yaşadım ve yaşıyorum... kuzenlerınle arana mesafe koyarsan bu konu kapanabilir. iş yeri olarakta hangi sektörde çalışıyorsun

0|0
    0|0
    • Restorantta calisiyorum

• Ben de diyorum kötü olayim falan ama yapamiyorum cok iyi niyetliyim

• üzgünüm canım insanlara hakettikleri gibi davranmalısın. kötü olman gerekiyorsa kötü , iyi olman gerekiyorsa iyi ol

• bu senin kendini ciddiye almamandan kaynaklı bir sorun. etraftaki insanlardan sadece bunun yansımasını görüyosun ;)

0|0
    0|0
  • Banada kimse 40 yasında gibi bakmıyor saygı ise bizden kücüklerin degil bizim hatamız sınır koymayı bilmiyoruz saygıyı aşılayamıyoruz biraz düşünme zamanı bence hata onların mı bizim mi

0|0
    0|0
  • Takma kafana kendin ol herzaman

0|0
    0|0
  • Nasıl davrandığına bağlı dişini göstermelisin yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • ne alakası varsa dediklerinin. büyüyünce takan olur merak etme...

0|0
    0|0
  • Bu makyajla giyimle olacak bişi değil

0|0
    0|0
    • Ne yapmaliyim? Bence 30 yasima gelsem bile bana cocuk gözüyle bakicaklar..

• Ortam dedigimiz is yerim. Onlarla konusmak istemiyorum zaten. Ikisi de erkek ve erkekler genelde beni sevmiyolar.

• Uzaklaş demem kendini biraz onlara karşı cekmen aslında giyimin öakyajın değişirse bu onlara daha çok cesaret verir

• hoyyt tas kesil uleynn de elini kaldır korkut

0|0
    0|0
  • intihar et ciddiyim

0|0
    0|0
  • Olur öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• her şeyden önce kendine güven sen kendini nasıl görmek istiyosan karşındakilerede kendini öyle gösterirsin bu yüzden insanların bu tür davranışlarına kulak asma önemli olan insanı kendisini bilmesidir kendisi ile barışık olmasıdır gerisi biz gelir tırz gider

0|0
    0|0
    • Ben kendimi bilen biriyim ama cok yardim severim ve insanlarin yanindayim her daim. Beni saf biliyolar..

• Bu durumu konuş oblarla hem bunun boyla tiple alakası yok ki 1.40 arkadaşlarım var ve hanım ağası gibiler mübarek senin sakinliğinden kaynaklanıyordur sanırım

0|0
    0|0
    • Iyi bir insan olmayi birakmaliyim.

• Insanlar kardeşim baktilar ki uzerine cikabiliyolar cikarlar saygiyi da korktuklarina gosterirler sadece

0|0
    0|0
    • Ne yapmaliyim :( biraz dominant olmak istiyorum

• Kardesim yerine yav. sak yazcaktim sansur varmis iyi saf birisin ondan boyle bozulmamis insan olsa sana saygi gosterir bu halinle de emin ol

• Bu birazda insanlara fazla değer vermekten kaynaklanıyor. Aynı durumdayım ben de , adamına göre muamele yapınca düzeliyor yavaştan.

0|0
    0|0
    • Iyi bir insan olmaktan vazgecmeliyim.

• Aynı bende senin gibiyim ama ben artık takmiyorum.

0|0
    0|0
    • Nasil basardin takmamayi?

• Dinlemeye dinlemeye öğrendim insan takmamayi hakkımda ileri geri konuşuyorsun gider cevabını yapistiririm.

Yükleniyor...