Arkadaşlar Matematik'te Neden Konuyu Anladığımız Halde?

FARKLI SORU TİPLERİNDE TIKANIRIZ? neden yapamayız nasıl yapabilirz? Tavsiyesi olan? LYS ye hazırlanıyorum.

Güncellemeler:
güncel

1|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda sıkıntı yasamanın nedeni ezberci kafayla yapmış olmak. gercekten yeteneği olanlar işin tekniğini çözuyor.

1|0
    0|0
    • haklısınız. Benim temelimde olmadığı için böyle oldu hep. Peki lys de 50 soru var 10 tane yapamaz mıyım yapmam gerekiyor yani ne olursa olsun :(

• edebiyat ve coğrafya açığı kapatacak :)

• İyi hoş guzel diyorsun da rakiplerin konularını bitirip edebiyat cografya vs onlarıda hallediyor. millet çok inekleşti artık. sen hedefini belirle online puan hesaplamadan tablo çıkar o netlere ulaş en mantıklısı bu

En İyi Kız Görüşü

• Mantığını anlamaya çalış konunun sonra da kolaydan zora doğru çöz her yapamadığını muhakkak sor hocana çözdür. anlamazsan çekinme bir daha bir daha anlattır sonra ders çalışmaya başladığın vakitte aç soruyu çözümünü kendin yapmaya çalış takıldığın yerlerde hocanın yaptıklarını kontrol et bir daha yap gerekirse bıkmadan bir daha... soru taraması yaptıkça artık böyle böyle git gide oturuyor... eskiden yapamadıklarını da yapar hale geliyorsun...

1|0
    0|0
    • teşekkürler ama liseden mezun oldum hocam yok :/

• @hayalet44 çok tesekkur ederim :)

• Teşekkür ederim...😊

Erkekler Ne Diyor 3

• Çözümlü soruları çöz. Çözdükçe alışırsın

1|0
    0|0
  • bol bol soru çözerek farklı soru tipleri görmeye bak

1|0
    0|0
  • Bol bol soru çöz zeka işi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hocalar hep aynı kalıp sorular ogrettigi icin farklı soru cesitlerine cıkmadıgı icin

1|0
    0|0
  • Saatlerce uğraş gerekirse araştır konuyu tekrar çalış.

1|0
    0|0
Yükleniyor...