Erkeklerin ilginç dönemleri 😕😕😕 ?

Arkadaşlar (özellikle erkek arkadaşlar) merak ediyorum biz kızların regl dönemlerinde olduğu gibi huysuz, soğuk, agrasif geçen zamanlar size de oluyor mu?

0|0
5|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen. Kişisinden kişisine göre değişiyor. Her şeye trip atan da var, aç kaldığında atan da. Ama en çok sevişemediğinde trip atar erkekler.

1|0
    0|0
    • Ahahaha 😄😄 adam sevişemediğinde niye trip atıyo ki az iyi davransa yine sevişir bence yanlış taktik yahu

• Orasını bilemem, ama genelde böyle şeylerde moda girerler. Bazen de bilmeden onu yalnız bırakmışsındır, çok vurgulamasa da yapmasını istemediğin bir şeyi yapmışsındır, o zaman da mod düşüklüğü yaşar.

• Hııı mantıklı

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• kendini tatmin etmeyip, rüyalanma yolu ile de boşalamayan erkekler sperm kesesinin verdiği doluluk sıkıntısından dolayı agresif olurlar..

1|1
    0|0
    • ben o durumda ağrıdan yürüyemez hale geliyorum, dilensem acırlar halime para verirler o derece :)

• Hayır. Biz sabah erken uyanınca, istediğimiz olmayınca, sıkılınca, alışveriş yapınca, fazla paramız harcanınca, istediğimizi yapamayınca, arabamız bozulunva vs. Vs bu gibi durumlarda agresif, huysuz, sinirli ve çekilmez oluruz onun haricinde iyiyizdir. Bizde öyle bir dönem yok. Olaydı iyiydi bizde hep onu bahane ederdik. 😊

1|0
    0|0
  • belli, bir yaşa ulaşmış erkekler değişik bir şekilde mutlu oluyorlar abi kahvedeki şakalaşan amcaları görünce diyorum şunlara bak sanarsın hergün partilerde diskolarda harika böyle marjinal bir hayat geçiriyorlar bu yaşama enerjisi nerden geliyor abi

1|0
    0|0
  • Aç ve uykusuzken

1|0
    0|0
  • Olmaz mi o ho ho.. Sizin ki gibi akilalmaz degil ama

1|0
    0|0
  • Erkek ortamında hep öyleyim 🙈🙈🙈

1|0
    0|0
  • 3 saattir dengesiz dönemimdeyim.
    Saçma sapan sataşasım var herkese.

1|0
    0|0
    • Aman sataşma lütfen valla ne zor bir dönem yahu

• Senden bna ekmek yok. Kibarsın. Sana salça olmıcam başka soruya gidiyorum.

• Ahahah iltifatsa teşekkür ediyorum

• birkere oldu oda askerdeydi

1|0
    0|0
  • kızlar trip attıklarında oluyor :)

1|0
    0|0
  • karnım aç olduğu zaman

1|0
    0|0
  • Nedensiz olarak çok sinirli ya da mutsuz olduğum günler oluyor.

1|0
    0|0
    • O günlerde ne bekliyosun peki? Ne olsa daha iyi olursun mesela

• Sessizlik iyi geliyo kapatıyom telefonu falan tüm gün kendi istediğim şeyleri yapıyom kimseyle muhattap olmam içime kapanıp dinginleşirim.

• Anladım teşekkürler yorumun için 😄

• Yok öyle birşey

1|0
    0|0
  • kodum huysuzluk soguk agrasiflik olarak kodlanmış :D

1|0
    0|0
  • kfası bir şeye takılırsa olur ancak

1|0
    0|0
  • sabah uykumdan kaldırdıklarında..

1|0
    0|0
  • Yes Malesef öyle bişey var

1|0
    0|0
  • olur

1|0
    0|0
  • Kadın dırdırı dinlediğim Zaman'lar

1|0
    0|0
  • Bizde, hormonlar beyni ele geçirince oluyor.

1|0
    0|0
  • Vqr 32 günde 1

1|0
    0|0
  • Aynen benim mesela 16-20 arası tam bir kurt adamım :D

0|0
    0|0
  • Olmaz mı ama biz de biraz farklı oluyor.

1|0
    0|0
    • Nasıl farklı?

• Yani biz genelde etrafa saldırmayız içimize atarız. Yani ben öyleyim.
      Mesela bazen size şaka yapılıyor ama küçük bir şaka diyelim. Hemen parlarsınız o yüzden o günlerde yanınızda pek durulmaz. Ben bu durumlarda arkadaşımı isterse hastaneye götürürüm.

• Hıııı anladım 😄

• parasız olduğumuz dönemler

1|0
    0|0
  • siz regl olunca bizde olmuş kadar oluyoruz kadın dogum yapar erkek 9 dogurur misali :D

1|0
    0|0
  • Yok kele ne dönemi

1|0
    0|0
  • Herkesin bildigi gibi erkeklerin kalbi midesinden geçer ( aç olduğum zaman agresif olurum ve bikeresinde 3 ay boyunca seks ve masturbasyon yapmamistim çok gergin ve sıkıntılı oldum 2 hafatada bir seks yaparım kız arkadaşımla sizede öneririm pompalayin ve rahatlayin :D

0|0
    0|0
  • istekli olup da boşalamama durumlarında yanımıza yaklaşmayın :)

0|0
    0|0
  • Oluyor hormonlar tavan yaptığı zaman ister istemez.

0|0
    0|0
  • Bnde var kızz

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...