Sevgilinin ciddi, maço tavırları kadar güzel bir şey var mı ya ❤?

Erkeğinizin ciddi davranması ve maço olması size de çok çekici, tatlı geliyor mu?
Benimleyken daha rahat ama toplum içindeyken daha ciddi. O ciddi tavırları oyy 😍😱
Arada bir fazla sert davranması, korumacı tavırları, maço maço konuşmaları. Ay ne tatlı Allahımm. Sevgilim, eminim ki şu an sorumu okuyorsun. Seninim, daima... 💙

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkeğin kadınına sahip çıkması kadar güzel bir şey yok o maçoluk ondan oluyor :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok sevdigim erkek davranişlarıdir onlar

0|0
    0|0
    • sana dedi ki "gece çıkmak istediğin zaman benden mutlaka izin almak zorundasın; nereye gideceğini, kimle gideceğini ne zaman döneceğini öğrenip ona göre izim veririm ama sakıncalı görürsem de izin vermem o zaman da çıkamazsın; ama ben o kadar kısıtlamam izin vermeye gayret ederim"... sen de diyorsun ki "ya sen çıkarken benden izin alacak mısın" o da diyor ki "hayır ne münasebet, ben sadece sen merakta kalmayasın diye gerekli görürsem haber vermeye çalışırım, bu eşitsizliğin sebebi sorumluluğumuzun farkıdır ben senin güvenliğinden de sorumluyum, dolayısıyla ben karar alan yöneten olacağım sense bunlara uymak zorundasın"... "tabi zaten böyle olmalı" mı dersin

Erkekler Ne Diyor 4

• Maçoluk yapımda yok hoşlanmam da.

0|0
    0|0
  • daim olsun mutluluğun :)
    herkese farklı bir şey tatlı geliyordur tabi. d

0|0
    0|0
  • Beni bana anlatma

0|0
    0|0
  • Sen bu durumu anlayamayanlara anlat ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benimkide öyleydi ayriyiz simdi macolugu fazla geldi 5 sene sonrasindan

0|0
    0|0
    • mesela sana dedi ki "gece çıkmak istediğin zaman benden mutlaka izin almak zorundasın; nereye gideceğini, kimle gideceğini ne zaman döneceğini öğrenip ona göre izim veririm ama sakıncalı görürsem de izin vermem o zaman da çıkamazsın; ama ben o kadar kısıtlamam izin vermeye gayret ederim"... sen de diyorsun ki "ya sen çıkarken benden izin alacak mısın" o da diyor ki "hayır ne münasebet, ben sadece sen merakta kalmayasın diye gerekli görürsem haber vermeye çalışırım, bu eşitsizliğin sebebi sorumluluğumuzun farkıdır ben senin güvenliğinden de sorumluyum, dolayısıyla ben karar alan yöneten olacağım sense bunlara uymak zorundasın"... "tabi zaten böyle olmalı" mı dersin

• Evet yaaa cok tatlii. Bitiyorumm ben 😍😍

0|0
    0|0
    • sana dedi ki "gece çıkmak istediğin zaman benden mutlaka izin almak zorundasın; nereye gideceğini, kimle gideceğini ne zaman döneceğini öğrenip ona göre izim veririm ama sakıncalı görürsem de izin vermem o zaman da çıkamazsın; ama ben o kadar kısıtlamam izin vermeye gayret ederim"... sen de diyorsun ki "ya sen çıkarken benden izin alacak mısın" o da diyor ki "hayır ne münasebet, ben sadece sen merakta kalmayasın diye gerekli görürsem haber vermeye çalışırım, bu eşitsizliğin sebebi sorumluluğumuzun farkıdır ben senin güvenliğinden de sorumluyum, dolayısıyla ben karar alan yöneten olacağım sense bunlara uymak zorundasın"... "tabi zaten böyle olmalı" mı dersin

• Bilmiyorum fikrim yok

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle

0|0
    0|0
  • Değil hiç sevmem

0|0
    0|0