Eşinin çalışmasına karşı çıkan var mı hala?

Eşinin çalışmasına karşı çıkan var mı hala? Eşinin çalışmasına karşı çıkan var mı hala?

Güncellemeler:
Eşinin çalışmasına karşı çıkan var mı hala?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi fikrimce nedenini söyleyeyim. bir erkek kendine erkekliğini hissettirecek biriyle evlenmek ister. Mesela ondan ayrıyken onu düşününce bir güç heves gelir işine sarılır. Ama bu zamanda karşılaştığım kızlar erkek gibi hareketleri var, feminen tavırları fazla, kariyer peşinde kadınlığını unutuyor çoğu kendi bebeğine bile bakmaya üşenecek vaziyetteler adam mesela böyle biriyle evlenirse böyle birini düşündüğü zaman direk moral sıfır, evlenince huzura kavuşacaktm evlendim iyice hayatım mahvoldu diye düşünüyor sonra kavga çıkınca fırsatı bulup direk ayrılıyor eski hayatına devam ediyor...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Yeterli parayı kazanıyorsam eğer
    Hatunum evde çocuklarımıza terbiye vermeli ben hala eski kafadayım

0|0
    0|0
  • var ben.

0|0
    0|0
  • Para sıkıntımız yoksa calismasada olur. Kiskanirim ben onu 😒 Sadece benimle ilgilenmeli 😒 Ama tabi ki de bunu dayatmam kendisi ne isterse 😊

0|0
    0|0
  • şu an aldığım maaş ikimizdede çok rahat yeter yani kendisi bilir isterse çalışır. Ama durumumuz iyiyken gidip çalışmasını istemem.

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • eğer ki çalışmasına ihtiyacımız yoksa neden çalışsın ki gerek varmı?

0|0
    0|0
  • vardır kanka

0|0
    0|0
  • Çalışsın, çalışmalı.

0|0
    0|0
  • Hayır girip çalışabilir sorun yok

0|0
    0|0
  • evet bayanların çalışmasına karşıyım ben çalışan bayanların yüzde yetmişi iş yerinden bir erkekle kocasını aldatmakta

0|0
    0|0
  • Bu benim tercihim, ben karşıyim. Kimsenin eleştirip, karişmayada hakki yok.

0|0
    0|0
  • valla devlet yüzünden delikanlılık yapamıyor kimse kadında çalışıyor erkekte

0|1
    0|0
  • Her görüşte insan var

0|0
    0|0
  • var tabi. çalışmak köleliktir. ama kendi işini kurarsa o ayrı

0|0
    0|0
  • ben ev hanımı isterim çocukların daha iyi yetişmesi lazım kadının çalışma mecburiyeti yok

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• esim calisamaz, evimin erkegi cocuklarimin babasi olacak

0|0
    0|0
  • Türkiye'de yaşıyorsan hala vardır

0|1
    0|0
  • yok artik 😂 var mı öylesi daha

0|0
    0|0
  • İstemeyebilir.

0|0