Herkes gerizekali bir ben akılllıyım dediğiniz zamanlar oluyor mu 😒 ?

Bazen insanların yaptıklarına anlam veremediğiniz ortamda konuşulurken içinizden "bunlar ne diyor *" dediğiniz oluyor mu? 😶

Kesinlikle kibirden değil bazılarının hareketleri muhabbetleri cidden bunu demeye zorluyor 😒

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kibirden değil aynen anladım seni :D bazen ben bunların arasında nasıl hayatta kaldım acaba diye düşündüğüm oluyor.

1|0
    0|0
    • Bunların arasında hayatta kalmanı geç bunlarla bir ömür geçireceğin gerçeği daha korkunç :D

• Aynen ya düşüncesi bile daha ürkütücü. :D

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir tek akla nazar değmezmiş. Çünkü kimse kimsenin aklını beğenmezmiş. Bazen öyle ama herkes de öyle değildir bitter çikolata.

1|0
    0|0
    • Bir tek bendemi oluyor diye sormuştum :D Tamam herkes aynı düşünecek değil ama çoğu cidden konuşmak için konuşuyor be ehlivukufum

• O konuda haklısın bitter çikolata :)

• cok oldu, aptala yattiklarindan supheleniyorum.
    ama toplumplarda cok az bir kesim zeki imis zaten, buyuk bir kismi idiotmus geri kalan da ortazekali imis. siyaset psikolojisi boyle der.

1|0
    0|0
  • Bazi zamanlar.

1|0
    0|0
  • Ahaha morukkkkkk :D @bittterr

1|0
    0|0
  • Tam tersi dediğim oluyo

1|0
    0|0
  • Egomla cay icip sohbet ederiz arada :D

1|0
    0|0
  • Olmuyo

1|0
    0|0
  • Aynen bire bir katılıyorum

1|0
    0|0
  • Malesef olmuyo

1|0
    0|0
  • herkez akıllı bitek ben salağım diyorum onu dediğim hic olmadı

1|0
    0|0
  • IQ Yüksek olunca.. Çok olmaktadır

1|0
    0|0
  • İnsanları küçümsemem onlar kendilerini küçümsüyorlar zaten.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • hayır ben tam tersini söylüyom herkes akıllı bir ben canım

1|0
    0|0
  • Evet her zaman etrafınlmdaki insanları gördükçe diyorum herkes deliye ben akıllıya hasret yani 😀

1|0
    0|0
  • bebek gibi hareketler yapip karşimdaki morali bozuk insanlara kendilerini zeki hissettirecek kadar mütevaziyim. en azindan 'şu salaktan daha akilliyim' diye mutlu etmişsem ne mutlu bana. kips

0|0
    0|0
  • He bazen öyle olduğunu fark ediyorum ama gerçekte sadece ben gerizikalıymışım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...