Bir insanın hayallerini gerçekleştirmesi için ailesinin desteği önemli midir?

Evet soru çok basit şimdi şöyle düşünün sizin kocaman büyük bir hayaliniz var hatta bu hayaliniz için gerçekten fazlası ile çalışıyorsunuz lakin aileniz sizden farklı şeyler bekliyor ve size karşı çıkıyor. Hayallerde aile önemli midir? Hayal kurarken ailenizin isteklerine göre mi yoksa kendi isteklerinize göre mi kurarsınız?
Aile desteği olmazsa hayaliniz de olmaz mı?

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kimsenin desteğine ihtiyacın yok içindeki gücü keşfetmelisin ve kendine güvenmelisin
    Hacı Ömer 13 yaşında babasını kaybettikten sonra 450 kilometrelik yolu yaya olarak katederek Kayseri'den Adana'ya göç etti. Adana'daki yeni hayatına pamuk işçisi olarak başlayan Hacı Ömer, kısa sürede işçi müteahhitliği'ne başladı, bir iki yılda yaptığı tasarruflarla pamuk ticaretinde mütevazı bir iş kurdu ve holdingin temelleri atılmış oldu..
    Kimdir Hacı Ömer? Bugünkü adıyla Hacı Ömer SABANCI

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayalim varsa, durum ne olursa olsun o hayalimi gerçekleştirmeye bakarım. Kimin destek verip, kimin vermediğinin önemi yok.

İkizlerim ulen ben!

1|0
    0|0
  • aılenın ıstegıne gore yasamak ne demek herkes bı bıreydır hayatı kendını baglar asla aıle ıstemıyo dıye hayalımden vazgecmem zaten oyle bı aılemde yok keske sıcak olsak da karıssalar

1|0
    0|0
  • değil

1|0
    0|0
  • Hayaller kişinin kendisine özgüdur yani kendi isteklerime göre kurarim. Ailemi de katmak isterim ama gerçekten istediğimi belli edersem de asla bana karşı çıkmazlar. Aile desteği olmasa da hayallerimizi gerçekleştirebiliriz.

1|0
    0|0
  • Tabikisi de. Kim ne derse dersin sonuçta her şeyin başı aile

1|0
    0|0
  • Değil aile köstek olur. Çabala ve al

1|0
    0|0
  • hayır aile olmadanda oluyor

1|0
    0|0
    • Bencede yani ailem destek verse okadar kolay olacak ki herşey ama işte onlar bana güvenmiyor ve desteğini esirgiyor onların istediklerini yaparsan hayırlı evlat lakin kendi istediklerini yaparsan da hayırsız oluyorsun..

• Önemlidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aile desteğin olursa hayallerin bok gerçek olur bunu söylemek istemezdim. Öfkeli olmalısın ve demelisin ki "Ben artık büyüdüm defolun gidin burdan hayallerim sizden değerli" . Aksi taktirde hep kaybeden o masum kızlardan biri olmaya devam edersin bir bok gelmez elinden

1|0
    0|0
  • Hayallerine ulasmak icin onundeki bir sürü engeli asman gerek ilk engel ailen olursa her sey sarpa sarar

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Aile köstek olmasında gelir

1|0
    0|0
  • Istiyorsam yaparım ailem destek olsa da olur olmasa da ki yapıyorum ve sonuçlarina katlanıyorum sonuçta ben yaptım sonucunu da kabul ettim demektir

1|0
    0|0
  • olur ama aile duası cok önemli bence

1|0
    0|0
  • önemli tabi

1|0
    0|0
  • önemli

1|0
    0|0
  • Ailemin desteği olmasa bile hayalimi gerçekleştiririm.

1|0
    0|0
  • Hayat senin hayatın ailen bu hayata arka koltuktalar direksiyon sende yan koltukta haysllerin 😃

1|0
    0|0
Yükleniyor...