Otobüs Muavinleri ve Şoförleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evet otobüs muavinleri ve şoförleri hakkında ne düşünüyorsunuz yani sevdiğiniz erkeği muavin olarak görseniz otobüste çalışırken facede fotoğraflarını onun hakkında muavin olabilir normal birşey mi derdiniz yoksa statüsü düşük insanlar bu mesleği yapar deyip küçük mü görürdünüz? Sorum kızlara ve muavinlik yapmış arkadaşlar var mı?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes ekmeğinde kardeş ama o müşteriye hayvan muamelesi yapanlar yok mu onlar ben taa... * .. ulan özellikle de beni seçiyorlar. O bavul fişini vermesine rağmen bavul nerede diye soran muavinin kafasına sokayım.
    Muavin de olsan çöpçü de olsan dalga geçilmez iş iştir herkes bir şekilde ekmeğini kazanıyor kimsenin kimseyi küçük görmesine gerek yok.

0|0
    0|0
    • Doğu firmalarda yolculuk yaptın mı hiç yaptıysan hangisiyle

• Metro ile ne zaman gitsem kesinlikle ya muavin ile ya da şoför ile kavga ediyorum. "Düzce güven mesela bir kere bile olayım olmadı adamlar hizmet veriyor" kamil koç ile sadece bir kere olay yaşadım oda ben haklı mıyım değil miyim bilmiyorum o gün öyle oldu. Bir kaç gün önce müşteriyi alıyordular aynı yerde biz beklemedik yasak dediler ileride durdular o gün kavga etmiştik yani kısaca beni buluyorlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla muavinleri her gördüğümde düşündüğüm bir şey var "Adamlar rahat yaa ne güzel sadece para topluyorlar. Sonra istedikleri yere gidebiliyorlar. Bir kere bütün gün aynı yeri de olsa arabayla geziyor. Biraz keyifli yani."

0|0
    0|0
  • genel olarak hepsine gıcık oluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o muavinler ne kızları götürüyor senin haberin var mı :D ben yerinden kalkıp muavinin yanına gidip dikilen kız gördüm sohbet edebilmek için :D

0|0
    0|0
  • İyisi, kötüsü var vallahi. Ben kız olsam pek sıcak bakmazdım. Parasızlığın gözü kör olsun.

0|0
    0|0
  • Muavinlik yasaklandi burada np yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...