Ülkeye gelen suriyeliler izmire yerleştirilse nasıl olur? Suriyeliler izmire yerleştirilmeli mi? Ne düşünüyorsunuz?

Ülkeye gelen suriyeliler izmire yerleştirilse nasıl olur? Suriyeliler izmire yerleştirilmeli mi? Ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Suriyeliler, Türkiye'ye alınmamalı.

1|0
    0|0
    • Katılıyorum ama alınanların %80'i güneydoğuya geri kalanı da izmire yerleştirilmeli

• Engelledin demedim. Engeller misin? Engelleme teklifi bu.

• @uzgunkukla Banane engelle o zaman. Bir de kimseyi engellemiyorum diye açıklama yapıyorsun. Uyuz oluyorsan okuma görüşlerimi kafana silah mı dayıyorum, sorunlu musun?

En İyi Erkek Görüşü

• Önce sorunu sonra ise sorulan sorulara verdiğin cevapları okudum ve gerçekten çok alakasız şeylere değindiğinin farkına vardım. Öncelikle kimse kimsenin inancına İslam'ı nasıl yaşadığına karışmamalı bir insanı kafasına vura vura düzeltemezsiniz. Bir diğer konu ise İzmir İslamlaşmalı demişsiniz, size soruyorum İzmir hariç Türkiye'de bulunan 80 ilin tamamı Müslüman mı ki bu sonuca vardınız? Altta ''neden muhalif olan yerlere yerlestiryiyorlar? neden mesela konya degil?'' sorusuna verdiğiniz cevabı göz önüne alıyorum, Süriyelilerin İzmir'e yerleştirilmeleriyle gelebilecek tecavüz ve taciz olaylarından bahsetmiş ve siz ''Bir yerde toplamamız gerekiyor'' şeklinde bir cevap yazmışsınız normalde bu tarz bir cevapta mantıktan bir eser olmadığı açıkca görülüyor ama ben genede cevap vereceğim, madem İslamlaşmayı savunuyorsunuz peki neden tecavüzlerin artma olasılığının olabileceği bir yer için hepsini bir araya koymak gerekiyor diyorsunuz? Kusura bakmayın ama bunun adı ''İslamlaşmak'' değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Yerleştirilsin de neden İzmir sence?

1|0
    0|0
    • İzmire yerleştirmek daha uygun.

• o zaman AKP İzmir de tulum çıkarır CHP nin kalesi olan İzmir AKP nin kalesi olur nasıl Bursa AKP nin kalesi ise

0|0
    0|0
  • @dobrakadınn dan engel yedim :) Teşekkürler gizli üye.

0|0
    0|0
  • Neden İzmir?

1|0
    0|0
    • İslamlaştırmak lazım oraları

• İnsanların dinini yargılamak sana mı kaldı. Ayrıca gelen Suriye'lilerin hepsi Müslüman değil.

• 3 tane güzel hatun var memlekette oda izmirden oranında içine edecekler ya

0|0
    0|0
  • gayet iyi olur. Anlamadığım izmirin %80i zaten göçmen. Kimi selankten kimi giritten... anlamadığı o ki kendisi göçmen iken başka göçmenlere atar yapması komik oluyor izmirlilerin

0|0
    0|0
  • neden muhalif olan yerlere yerlestiryiyorlar? neden mesela konya degil?

0|0
    0|0
    • Konya yeterince müslüman. Suriyelilerin %80'i güneydoğu %20'i izmire yerleştirilmeli

• neden izmir? taciz ve tecavuz artsin mi istiyorsun

• Bir yerde toplamamız gerekiyor.

Yükleniyor...