Tacize uğradım ama benim merak ettiğim şu?

otobüste ciddi ciddi tacize uğradım ama ben öyle ses çıkaran biri olmayı başarmıyorum öyle durumlarda,, otobüste kalabalıktı kıpırdayamadı. her neyse,, acaba anlayan olmuşmudur ya da yukardakı kamerlar görmüşmüdür,, birileri görüyse ne düşünmüştür falar filan beni en rahatsız eden düşünceler bunlar,, rezil olmaktan korkutuğum kadar korkmuyorum hiç bişeyden sanırım o yüzden de öyle ortalığı ayağa kaldırmyırom.

Güncellemeler:
,,,,,,,
.,,,,

0|0
17|26

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme kamera kayitlarini durduk yere izlemezler, kimse gormeyecek yani ama en azindan ahmak herif sana temas etmeye calisirken ayagini kaldirip topugunla felc etseydin maglum yerini. Bunu yapabilirsin en azindan.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• gören illaki olur da, sen bişey demeyince insanlar şöyle düşünüyor, kız bişey demediğine göre hoşuna gidiyo, nese müdahale etmeyelim. ama sen orda az bişey sesini çıkarsaydın o adamı gömerlerdi oraya.

0|0
    0|0
  • Kameralardan görenler de seni ileride taciz eder.

0|0
    0|0
  • Bosver olan olmuş. Sıkma canını fazla. Buradaki aptalca yorumlara da aldırma. Şöyle böyle yaparım diyenlerin çoğu bişey yapamaz. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • canımsın resmen. çünkü o an sesini çıkarmıyorsun biri gördüyse ne olur kamera gördüyse ne olur diyorsun. o an sesini çıkarsan bu korkuların olmazdı ama bu gibi şeylere göz yumup sonra el alem için yaşamanı çok saçma ve salakça buldum

0|0
    0|0
  • Ya şu tacizcileri duydukça birde elimden birşey gelmeyince çılgına dönüyorum sinirden elim ayağım titriyor arkadaş. Ah şu şerefsizlerden birine ben denk gelmiyorum ki ahhh ahhhh elime bir düşseler...

0|0
    0|0
  • Seseini çıkarman lazımdı

0|0
    0|0
  • Kendini düşünmemişsin bari başka insanları düşün, o yarım akıllı senin sessizliğinden cesaret alıp yarın başkasına tekrar yapıcak, belki daha kötüsünü.

0|0
    0|0
  • neden rezil olasın ya saçmalama :D haberi gördün mü kadın bağırıyo tacize uğruyorum diye sonra linç edilmiş

0|0
    0|0
  • Mükemmelsin susmaya devam

0|0
    0|0
  • ortaligi ayaga kaldirin. rezil olan ve olmasi gereken siz değilsiniz.

0|0
    0|0
  • Gecen tvde izledim kadin taciz ediliyor birisi gizlice cekiyor sonra sizi taciz ettiler diye kadina izlettiriyor

0|0
    0|0
  • ya korkmayın böyle şeylerden. emin olun yargılamıyor kimse sizi size yapılandan dolayı. yargılayan olursa onları da linç ederiz. ifşa edin pişman edelim

0|0
    0|0
  • Böyle birseye sesin cikmadiysa neye cikacak sesin

1|0
    0|0
  • Böyle yaparak onlara izin veriyonuz işte..

0|0
    0|0
  • Yaradan görmüştür merak etme 😉👍

0|0
    0|0
  • Salak sın sen varya ben olsam onu Yerin dibine sokardım

0|0
    0|0
  • tenhada kıstırıp seni götürseler :D aman rezil olmayayım millet duymasın mı diyeceksin..

0|0
    0|0
  • ya bana denk gelmiyorki böyle şeyler :( stres atayım adamın üzerinde

0|0
    0|0
  • Nasıl oldu ki?

0|0
    0|0
  • Kiz ses vermediğini göre yollu demislerdir

0|0
    0|0
  • sevdin galiba diycem ama sondada rezillik demişsin nediyeceğimi şaşırdım

0|0
    0|0
  • salsak utanması gereken birisi varsada o k, işidir alllahımya böyle insanları bılurlar birda skdm

0|0
    0|0
  • Utanması gereken sen değilsin ki :D Yapan.

0|0
    0|0
    • mantıken doğru ama gel de duygularına anlat bunu

• Yani aslında. Bir erkek olduğum için o kadar anlamam o duyguyu.

Bence sen en doğrusunu yapmışsın. Çünkü insanların arasında adamın sana tacizde bulunduğunu söyleseydin, etraftaki kitle adam akıllı bilge insanlar değilse, adam sana "Demin zevk alıyordun noldu?" derdi daha beter olurdu.

Sen en doğrusunu yapmışsın bence, sıkma kendini.

• Malı götüren götürmüş..

0|0
    0|0
  • olay ne tam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Oyle bir olay olursa rezil olmak umrumda olmaz... Ne o otobustekileri bir daha gorucem ne baska birini.. Susmak hic bir zaman ise yarâmiyo ki.. Ezdirmem kendimi..

0|0
    0|0
  • Sesini çıkarmazsan böyle durumlara çok düşersin

0|1
    0|0
  • bana bak bu durumda rezil olacak kisi sen degilsin
    ve polise shikayet etmelisin elinde kanitin da olur kamera vardiysa

0|0
    0|0
  • Rezil olacak kisi sen olmazdin ki.. sessiz kalma sakin bir daha!

0|1
    0|0
  • Sen=ben :(

0|0
    0|0
  • Karakterinin olmadigini dusunuyorum konu namus oldugunda insan tahmin edemedigi bir kisilige burunur.

0|1
    0|0
  • rezil olmanın korkusu tacize ugramanın önüne geçmiş yazık.. en azından elinize kolunuza sahip çıkın diye uyarıda bulunabilirdin

0|0
    0|0
  • ben öyle birşeye maruz kalacağımı hissettiğim anda yanımdaki kişiye üslubunca rica ediyorum yer değiştirebilir miyiz diye baktım olmuyor iniyorum 🙁

0|0
    0|0
  • Niye sen rezil olucaksın ki seni taciz eden kişi rezil olmalı öyle bir durumda da hiçte utanmam bas bas bağırırım. Bir kere başıma gelmişti ve adamı yaka paça arabadan atmışlardı. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi yoluma devam ettim.

0|0
    0|0
  • Yaw kizim sakin olma sende tokat yapistir Adama serefsiz!
    Susmsyin sizde gerekirse herkesi ayaga kaldir!

0|0
    0|0
  • Tepkini ortaya koymalısın yoksa çok şeye maruz kalırsın

0|1
    0|0
  • Sesini çıkarsaydın rezil olan sen değil o olurdu. Tecavüz etmeye kalksada mı susacaksın?

0|0
    0|0
  • saçmalama neden sustun. ağzını kırsaydın malın

0|0
    0|0
  • Keşke deseydin o rezil olurdu

0|0
    0|0
  • Bagirsaydin keske canim, ben rezil ederdim gorsem oyle birini

0|0
    0|0
    • Etmisligim de var yani

• Sus Allah aşkına !

0|0
    0|0
    • o ne demek ya

• Senin oran buran elden gitmiş sen millet ne der derdine düştün öyle mi?

Yükleniyor...