ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDIN?

Işin içinden bir türlü çıkamıyorum ben şu an cemaat yurdunda kalıyorum bir tane arkadaşım var onun dışında da arkadaşım yok bana laf çarptığında ben bişey demiyorum içime atıyorum sonra alındığımı söyledigim anda bana küsüyo cok kafaya takiyorum insanlara karşı hep iyi davranmaya çalışıyorum kimseyi kırmamaya çalışıyorum hep, ama bana ilk tanismada bile kötü davranıyorlar hep ezmeye çalışıyolar, sevmiyorlar herkes soğuk davraniyo kimse iyi davranmıyo ben de durumu anlamıyorum ve ben bacaklarımdan rahatsızım hem raşitizm var hem de hemen sinirlenince siddetli ağrı oluyo çok masum bir yüzüm var ve biraz minyonum bundan mı anlamıyorum bazı zamanlar sinirden delirme noktasına geliyorum ama dışarı vurmuyorum kimse hiç kimse iyi davranmıyo ne arkadaşlarım var ne de sevgili mayetinde seven beğenen kimse var hayatta hep eziliyorum ve ben ufacık bişey desem suçlu ben oluyorum :( ?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• hak ettiklerini ver sende yoksa daha çok üzülürsün sinirlenirsin

0|0
    0|0
    • Ben bide başka bir üniversteye gitmek için çalışıyorum bıktım artık odaya giriyolar misal ablalar laf çarpıyolar bana diğer odadaki kızlara karşıysa gayet iyiler

• hadi ya senin durum baya zormuş neden öyle peki hiç sordun mu kendine

• Cevabı görünüşüm olarak düşünüyorum :(

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende Cemaat yurdunda kalıyorum sen azda olsa anlayabilirim diye düşünüyorum bak öncelikle doğru arkadaşlar seçmelisin kızlar bu konuda çok yanlış hareket ediyorlar sırf yanlız kalmamak için ezdiriyorlar kendini bana kalırsa kesin çözüm iyi bir koca bul kendine o senin arkadaşında olur hem

0|0
    0|0
    • Hee çok mantıklı maaşallah

• kulagını çek çok geç olmadan :)

0|0
    0|0
  • İyiler herzaman kazanır. Onlar varsın ezsinler sende cevabını vermeye calış.

0|0
    0|0
  • Özelden yazar mısın bişeyler sorucam?

0|0
    0|0
  • 😂 hangi cemaat bu? Cemaatlerden nefret ediyorum ben. ben de cemaat yurdundayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...