İzmir'de 1 mayıs etkinliklerinde polis kontrolüne yanaşmayan bir grup gösterici soyunarak polisi protesto etmiş?

Arkadaşlar böyle ahlaksızca şeyler neden hep izmirde oluyor? Bu şehrin su şebekesine ne atıyorlar? Zaten giyindikleri zamanda pek bir farkları yok.

"Her yıl olduğu gibi 1 Mayıs günü işçiler çalışacak. Lakin, Moskova'nın gayri meşru çocukları meydanlarda olacak."

Hüseyin Nihal Atsız

Ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Aman bir olay çıksında 1 mayısa katılanları ya da solcuları kötüleyelim diye bekliyorsunuz öyle

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet gördüm bende dışarda izmirdeyim..

Normal olan bu herkes istediğini yapar sizene?
    isteyen soyunsun isteyen çarşafa girsin.

Hayir ellerine silah alıp adam mi öldürüyorlar , hak ariyorlar özgürlük istiyorlar en doğal hak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Isleri gucleri dert cikarmak iste sanki ulkenin az sorunu var bir de onlarla ugrassin. Yemin ederim israflar ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yine bir genellemeyle başbaşayız ben genelleme yapan adamın ne sözüne itimat ederim nede sohbet ederim ha dediğin olayı desteklemiyorum yanlış ama genellemecilerle de işim olmaz. Ne İzmirliler tanıdım biz hepinizden daha namuslu.

0|0
    0|0
    • Nerede bu izmirliler?

• Tv'lerde o bahsettiğin kişilerin haberleri yapılır kendi başında namuslu birinin neden haberi yapılsın? Sadece 3-5 tane İzmirli tanıyıp onun dışında tvde gördüklerinle konuşmucan.

• İzmire atom bombası at şırnağa hakkariye at terörist çıktı diye edirnede geçen bombalı eylemi yapan çocuk çıktı oraya bomba atalım adıyamanda bir sürü işidli var oraya bomba atalım bir siz yaşayın zaten.

• Kadınlar mı soyun muş erkekler mi?

0|0
    0|0
    • kadınlar

• Anladım boşwer ne yapmıyorlar ki onu yapmıslar çok mu sanki

Yükleniyor...