Ailem'e Bunu Nasıl Söyleyeceğim? Acil?

Millet, okulda biri vardı. Çok nasıl desem egoist bir çocuktu. O gün çok kaşınıyordu, aileme falan küfretmeye, ailem zengin değil diye (sınıf ayrımcılığı yapmıyorum yanlış anlamayın) beni ezmeye başladı. Fakir falan diye dalga geçti. Kız arkadaşımın önünde rezil etti. Ben bu çocuğu geçen gün bir güzel dövdüm ki hak etmişti. On dakika sonrasına kadar pişman değilim. Sonra bu çocuk beni şikayet etmiş. Ve kınama alacağım gibi gözüküyor. Yarın okulda alacağım ve dilekçe yazmaları gerekiyor yarın okula götüreceğim. Nasıl söyleyeceğim ben bunu şimdi? Karşıma alıp söylesem böyle böyle diye, daha beter olur. Çok kızarlar. Annem biraz yaşlı, kalp hastası ve böyle şeylere çok üzülür. Bunu nasıl söyleyeceğim bir yardımınızı alabilir miyim?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• söylemene gerek yok. git müdür yardımcısına durumu anlat eğer buna devam ederseniz intihar edip nota da bütün suçun sizde olduğunu yazarım de :D

0|0
    0|0
    • Muhteşem bir plan :D

Müdür yardımcısına durumu anlattım anlatmasına da, bana "Elini kaldırdığın an bitmiştir. Onun küfür ettiğini kimse kanıtlayamaz ama senin ona vurduğunu herkes kanıtlar." dedi. Sonra "Bana daha iyi savunma ile gel" dedi.

Vallahi ne halt yiyeceğim bilmiyorum ^^

• Hmm... artık bir yolunu bulacağım...

Çok teşekkür ederim kardeşim ben artık çıkayım. Hem çok yardımcı oldun, hem içim rahatladı. Koca haftasonu kendi kendimi yedim bitirdim bunu içime ata ata... Hadi kaçtım ^^

• olayi anlat ışte kardeşim :)

Yükleniyor...