Sevdiğiniz insanın vücudunda?

deformasyon olduğunu öğrenseniz vücudunda bir yerde yani, napardınız? ne hissederdnz? aldatılmış gibi gelirmiydi size,, ama aldatma degl bu tabi

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Siz kadınlar erkekler hakkında çooook büyük yanılgı içerisindesiniz herşeyi ''beden güzelliği'' sanmaktan vazgeçin ne olur. Vücudunuzu değil bir kişiliğinizi ön plana çıkarın, erkeklere bakın hiç vücudlarını önemsiyorlar mı boyu kısaymış-uzunmuş bacağı güzelmiş değilmiş elbisesi yakışmış yakışmamış, göbeği varmıymış yokmuymuş, ama sizdeki bu dert nedir yaa vücudumda şu olmuş bu olmuş olayı? Bırakın rahat kendinizi erkekler kadınları her haliyle sever anlayın sırf bu yüzden erkeklerin adı abaza'ya bile çıktı.

1|0
    0|0
    • keşke %100 haklı olsan.

• senin gibi düşünen kaç kişi var bilmiyorum ama sayıları az eminim. öyle olmasa içinde yaşadığımız dünya bu kadar adaletsiz olmazdı

• Erkeklerin fiziği kötü kızları eleştirmesinin sebebi, tamamen eşitlik sağlamak için, bir erkek için bırakın düzgün fiziği sadece göğüsleriniz uzun saçlarınız ve olmayan kalçanız kadınsı yumuşak bir teniniz olması bile değerli, ama erkekler sizden aşağı kalmamak için (siz yakışıklı aradığınız için) bizde fizikli seksi kızlar isteriz diye karşılık veriyorlar hiçte ciddi değil bu istek, kızlarla değer eşitliği sağlayabilmek için yapılıyor bu eleştiriler. Zaten erkeklerin evlendiği kızlara bakın hepsi hanımhanımcık hiçbiri seksi kızlarla evlenmiyor sadece takılıyorlar, Erkeklerle dialogunuzu geliştirebilmiş olsaydınız, arkadaş olmak isteyen erkeklere, ters tepkiler vermemiş olsaydınız, Türk kızlarını yere göğe sığdıramazdık.

En İyi Kız Görüşü

• herkeste her an her şey olabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Duygularım asla değişmez, değişenin amacı bellidir.

1|0
    0|0
  • Beyin ve sadakat duyularında deformasyon olanlar çoğunlukta

1|0
    0|0
  • hangimizde yok ki

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki

1|0
    0|0
  • Deformasyon derken?
    Deri çatlağı veya yara izi gibi mi, yoksa sakatlık derecesinde bir şey mi?

0|0
    0|0
    • yok sakatlık derecesinde degl ama her şey dahil ya sonucta hepsi aynı tür problem dış görnüşle ilgili

• Basit şeyleri söylemesine gerek yok ama ciddi şeyleri bana önceden söylemesi gerekir..
      Reddedeceğimden değil.. Sadece bilmek hakkım olduğundan..

• fark etmezzzzzz

0|0
    0|0
  • bence çok sempatik durur. boyundaki ameliyat izlerine hastayım mesela ben :)

0|0
    0|0
  • deformasyon derken ben anlamam valla salağım ben :)

0|0
    0|0
  • Ne alakaki aldatmayla?

0|0
    0|0
  • Deformasyon derken

0|0
    0|0
    • bir yerde görüntüde bozukluk

• aldatmaya benzer ız nasıl oluyor boyunda morlukmu ya da kalçada diş izimi

0|0
    0|0