Küçük yaşlarda oluşan internet bağımlılığını nasıl azaltabiliriz?

Küçük yaşlarda oluşan internet bağımlılığını çocuklara ve ebebeyinlere ne öneriler vererek azaltabiliriz?
Küçük yaşlarda oluşan internet bağımlılığını nasıl azaltabiliriz ?

Görüşlerini belirten arkadaşlara tek tek teşekkür ederim.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Dışarıya çıktığım zaman yanıma telefon falan almıyorum, aklıma da gelmiyor. Yani bence bol bol dışarıya çıkmak işe yarar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• interneti kesmek lazim , bir sure sonra alisir belki de , çocuklarin beyinsel gelisimine kadar zararli ama zararin neresinden donersen kar

0|1
    0|0
    • çocuklari 10 yasina kadar istedigimiz gibi yonledirebiliriz , otoritemiz ise yarar, ancak ergenlik sikintilari basladigi an siz neyaparsaniz yapin sizin dediginizden çikar, ergenlikten once yapilmasi gerekenler yapilmali, otorite, ahlak , sevgi verilmeli.. Ben çok uzuluyorum yanlis egitilen cocuklar icin, cocukluktan ekilenler ergenlikte ortaya çikiyor çunku, kotu ergenlik geçirenler hatayi kendilerinde degil ebeveylerinin onlara cocukken nasil buyutuldugunde geliyor

• baska turlu derken , cocugun ergenlik de ki zor anlari , kisilik ve davranis bozukluklari , bunlarin hepsi cocuklukta ebeveynlerin ona nasil davrandigi, aralarinda nasil bir iliski oldugu , nasil egittikleri yoksa egitmeyip bisda mi birakildi cocuk yani butun bunlar ergenligin kotu olmasini tetikliyor

• *bosda birakildigi

• çek wifiyi ver çikolatayı

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• Alacan elinden zorla

0|1
    0|0
Yükleniyor...