Bu sitelerden kız veya erkek arkadaş edinmek kolay mı?

Bu sitelerden kız veya erkek arkadaş edinmek kolay mı? Bu sitelerden kız veya erkek arkadaş edinmek kolay mı? Bu sitelerden kız veya erkek arkadaş edinmek kolay mı?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Kisisine gore degisir

0|0
    0|0
    • Kızlar çok mu abartıyor güven sorunlarını acabaaa

• peki aynen öyle ben de kendi açımdan yorum yaptım bu hayatta iyi olmakla en kötü hatayı yapmışız insanlar iyi insanı sewmıyor artık

• heyy oradamısın?

En İyi Erkek Görüşü

• kolaydır

0|0
    0|0
    • nasıl yani? kızlar çok mu abartıyor ne güven sorununu?

• hiç edinmedim

• neye dayanarak kolaydır dediniz tecrübe etmediğiniz bişeyi yorumluyorsunuz da

Kızlar Ne Diyor 3

• Değil ama çok kanan var mübarek

0|0
    0|0
    • neye kanan var açık konuşursan daha iyi olcak

• Kolay

0|0
    0|0
    • kolay sana tabiki bir soz vardi dunya kadar malin olacagina findik kadar neyse artik :Dddd

• Kolay

0|0
    0|0
    • kolay değil kızlarla uğraşmak hiç de kolay değildir kendi açından konuşuyorsun sanırım elimi sallasam ellisi hesabı

Erkekler Ne Diyor 3

• Amaç oysa zor

0|0
    0|0
    • bu sitede gezen insanların yüzde doksanındaki amaç o kardeş kabullenmezler ama gerçekler acı

• kızlara sorsan abazasın derler erkeklere ama asıl abaza olan her zaman kızlardır bunu unutmayın

• Sanaldan kız düşürmek gibi bir amacım yok :)

0|0
    0|0
    • Sen de haklsıın

• Bence o taraklara hiç girme bu sitede kimin ne olduğunu bilemezsin amaç burda zaman geçirmek çeşit çeşit insan tipi var burada.

• dusuren nasil dusuruyor?

• Nasip biraz

0|0
    0|0
    • nasıl yani? kızlar çok mu abartıyor ne güven sorununu?

• Tanışmak neden vardır? tanımadan bir insan hakkında nasıl yorum yapılabilir ki? Bu hatayı kızlar çok kez yapıyor ve asıl amaçları erkek kızıştırmak

• Önyargılılar genelde

Yükleniyor...