Biri size robot labını taksa ve sürekli söylese ve bu lakaba çok kalbiniz kırılsa cevabınız ne olur? :(?

Biri size robot labını taksa ve sürekli söylese ve bu lakaba çok kalbiniz kırılsa cevabınız ne olur? :(

Güncellemeler:
SÖYLÜYORUM ONA ONUN YÜZÜNDEN HERKES BANA ÖYLE DİYOR. O SÜRREKLİ BNA DİYOR BANa öyle bir laf bulunki ona söylediğimde kapak olsun :( ?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• beni üzdüğü zaman belli edrim sorduğund merak etm ben robotum robotların kalbi kırılmz falan derim

0|0
    0|0
    • SÖYLÜYORUM ONA ONUN YÜZÜNDEN HERKES BANA ÖYLE DİYOR. O SÜRREKLİ BNA DİYOR BANa öyle bir laf bulunki ona söylediğimde kapak olsun :( ?

• ver adresini döveyim iri yarı değil dimi :D

• saçmalama lütfen. oondan nefret ediyorum. diyorum. ona zaten ben eskiden onu seviyodum hatta şimdi bile nefret edip hemde seviyorum. ilk zamanlar bnim oonuu sevdiğimi bilmiyodu. öğrenmiş biyerden beni herkese rezil etti aynı sınıftayız bna sürekli laf atıp kalbimi kırıyor çok ağır şeyler sööylüyo dayanamıyoru m artık. sewmek kötü bişeymi

En İyi Kız Görüşü

• UmursamaM kırılmam He der geçerim o robot deyince robot olmuyorum ya bende gülerim aksine o sinirlenir😄

0|0
    0|0
    • diyorum. ona zaten ben eskiden onu seviyodum hatta şimdi bile nefret edip hemde seviyorum. ilk zamanlar bnim oonuu sevdiğimi bilmiyodu. öğrenmiş biyerden beni herkese rezil etti aynı sınıftayız bna sürekli laf atıp kalbimi kırıyor çok ağır şeyler sööylüyo dayanamıyoru m artık.

• Bak tatlım laf böyle bulmakta olmaz o an ki ortama duruma göre degisir sen Kendine güven o an zaten çıkar çıkması gereken ağzından tabi olunca cevap ver o Ergence robot dese de sana

• o ortam filan düşünmüyor bnimle sürekli alay edip ağır sözler söylüyo. bn ona cevap verip bağırınca duvara yumruk atıp tekmeliyo ve bna bağırıyor. ve bna öyle bağıramazsın diyo sinir oluyorum

Erkekler Ne Diyor 14

• Kırılmam ki valla kötü bir lakap değil aslinda. ama sen robot gibi konusirsan yavaş hareket edersen üstüne alip kirilabilirsin. :)
    Benim lakabim askerde acemide ramboydu :) usta birliğinde boykaydi :)))

0|0
    0|0
    • diyorum. ona zaten ben eskiden onu seviyodum hatta şimdi bile nefret edip hemde seviyorum. ilk zamanlar bnim oonuu sevdiğimi bilmiyodu. öğrenmiş biyerden beni herkese rezil etti aynı sınıftayız bna sürekli laf atıp kalbimi kırıyor çok ağır şeyler sööylüyo dayanamıyoru m artık

• Boşver gitsin umursama

0|0
    0|0
  • ''S. ktir git'' derdim.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım diyordu umursamiyordum

0|0
    0|0
  • Takamaz

0|0
    0|0
    • diyorum. ona zaten ben eskiden onu seviyodum hatta şimdi bile nefret edip hemde seviyorum. ilk zamanlar bnim oonuu sevdiğimi bilmiyodu. öğrenmiş biyerden beni herkese rezil etti aynı sınıftayız bna sürekli laf atıp kalbimi kırıyor çok ağır şeyler sööylüyo dayanamıyoru m artık

• Söyleyen kişiye açıkça söylerim. Rahatsız edici bir durum diye tekrar ettiği taktirde sohbetimi keserim

0|0
    0|0
    • SÖYLÜYORUM ONA ONUN YÜZÜNDEN HERKES BANA ÖYLE DİYOR. O SÜRREKLİ BNA DİYOR BANa öyle bir laf bulunki ona söylediğimde kapak olsun :( ?

• Uyarırm söylememesi için ikaz ederim

0|0
    0|0
  • hiç bir lakaba henüz kalbim kırılmadı :D

0|0
    0|0
  • mr robot izliyosa ondan dolayı demiş olabilir

0|0
    0|0
  • Kalbim kırılmaz aksine sevinirim.

0|0
    0|0

• sen de ona ot de

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık etmem birdaha.

0|0
    0|0
    • zaten arkadaş bile olmam. diyorum. ona zaten ben eskiden onu seviyodum hatta şimdi bile nefret edip hemde seviyorum. ilk zamanlar bnim oonuu sevdiğimi bilmiyodu. öğrenmiş biyerden beni herkese rezil etti aynı sınıftayız bna sürekli laf atıp kalbimi kırıyor çok ağır şeyler sööylüyo dayanamıyoru m artık

• Herkese aynısını kopyalayıp yapıştırmasan yardımcı olurdum.

• herkese aynısı söylüyorum zaten . öyle bir laf bulmam lazımki söylediklerinden pişmam olmalı

• Neden acaba çokmu donuksun ya da olaylarA çokmu tepkisiz?

0|0
    0|0
  • Ona robotun bacağını sokardim

0|0
    0|0
    • :D diyorum. ona zaten ben eskiden onu seviyodum hatta şimdi bile nefret edip hemde seviyorum. ilk zamanlar bnim oonuu sevdiğimi bilmiyodu. öğrenmiş biyerden beni herkese rezil etti aynı sınıftayız bna sürekli laf atıp kalbimi kırıyor çok ağır şeyler sööylüyo dayanamıyoru m artık

• aynı sınıftayız bna geçen dedki hangi okula gidiceksin dedi bn nie sordun dedim dediki senin gidiceğin okula bnde gelicem sni rezil edicem diyor yeter bn bıktım bundan

• Şikayet et biyere onur kırıcı davranıştan dolayı bnce

Kızlar Ne Diyor 4

• Biri bana lakap takti diye uzulmem guler gecerim

0|0
    0|0

• Gul iste sende lakapla dalga gec ozaman kimse bunu tekrar soylemez ama sen uzuldukce insanlr devam eder

• Robotların elinden her iş gelir sen bildiğin iltifat ediyorsun derim.

0|0
    0|0

• Robot isem neden benimle konuşuyorsun o zaman de

• mikerim robotunu robot ne la derim :D

0|0
    0|0

• Kırıldığını belirtsene acilen

0|0
    0|0

Yükleniyor...