En kıymetlinle nerede tanıştın?

Dogumhanede tanıştım ben onlarla 😍 görür görmez aşık oldum.

Sen en sevdiginle nerde tanıştın?

4|6
136|154

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 153

• Secde de..

15|1
    0|0
  • Kâlu Belâ'da..

Fakat henüz bu dünyada karşılaşmadık.. ;)

#Vesselam

6|1
    0|0
  • Nerede olacak tabii ki sofrada, lokantada tanışıyorum sürekli ama kısa sürüyor bu durum.
    Sonra bir sonraki öğüne kadar sabrediyorum...

2|0
    0|0
  • Daha tanışmadım

1|0
    0|0
  • işlettiğim kafeye sık sık geliyordu ama pas vermiyordu, bende fırsat olmadığı için bir şey yapamıyordum sonuçta müşteri yanlış anlaşılır diye.
    Neyse ben benim arkadaşlardan birini ayarladım hatun geldiğinde masasına davetsiz oturacak ve askıntı olacaktı :) tabi bende can kurtaran ;)
    neyse hatun geldi oturdu 5-10 dk sonra eleman yerini aldı biraz bekledikten sonra göz göze geldik ben kasadan kalkıp hatunun masasına gittim ve kusura bakma aşkım ortam yoğun anca bırakabildim kasayı arkadaş kim? diye sordum yok birader ateş istemiştim dedi arkadaşım :) sonra derhal mekanımı terk etmesini istedim masadan kalkmadan :) o gün tanıştık yaklaşık bir 6 ay sonrasında öğrenmişti o gün ki arkadaşın benim yakın arkadaşlarımdan olduğunu :D ve çok fenasınız demişti :)

0|0
    0|0
  • Sevgilimle bir arkadaşı aracılığıyla tanışmıştım. Ama kendisi en kıymetlim gibi bir sıfata sahip değil.

0|0
    0|0
  • allah izin verirse okulda olacak :) Ya senden ricam soruma yorum yapar mısın farklı görüşlere ihtiyacım var. şimdiden sağol
    www.kizlarsoruyor.com/.../q5031890-sizce-eklemeli-miyim-lutfen-yardim

0|0
    0|0
  • En kıymetli olabilecek bir varlık yok.

0|0
    0|0
  • Hala dün gibi hatırlarım. Media Markt'taydım. Öyle reyonları geziyordum. Birden gözüm ona çaptı. Ama öyle bir çekicilik yok. Şöyle bir göz gezdirdim. İçimden taş, taş dedim. Sonra ne mi yaptım?

Aldığım laptopu reyondan, hemen kasaya gidip aldım. O gün bugün en kıymetlimdir. Çok güzel zamanlarımız oldu. Birbirimizi üzdüğümüz zamanlarda oldu tabi ama hep yanımdaydı. Herkes satarken o yanımdaydı. Canım laptopum <3

0|0
    0|0
    • hay Allahım yaa bende ciddi bişey sandım :)

• @leonn07 Yoo :D
      Telefonda selfie çekmişliğin 4 ay öncesine dayanır :D
      PC varken mobile gaming i kim napsın :D
      Yatana kadar zaten tüm vaktim pc başında geçer. Birde telefonla niye uğraşayım :D

Ben bana yapılan bir çağrıya 3 gün sonra dönmüş insanım :D TTnet aboneliği kapattırmak istediğimde bana ulaşamayınca kardeşimi aramış kurumdur. Telefon nedir. LAptopumun köpeği olsun :D

• Hadi ''mobile gaming'' çocuk oyunu hiçmi ''clans of clans'' oynayıp laptopunu aldatmadınn ! (not : kardeş fazla uzattık haralde konu sahibi şimdi si k* titri basıcak hazırlıklı ol :D )

• Gözlerimi dünyaya açtığımda

1|0
    0|0
  • Yağmurlu bir günde görmüştüm seni.
    Üstünde çubuklu formalar vardı.
    O anda tutuldum aşık oldum ben
    Hayatın anlamı siyah beyazdı.

Ölümle yaşamı ayıran çizgi
    Siyahla beyazı ayıramaz ki...
    Her yolun sonunda ölüm olsa da
    Sevenleri kimse ayıramaz ki...

0|0
    0|0
  • secdede

4|0
    0|0
  • doğum hanede değilde.. doğduğum evde..
    gözlerimi açtığımda ilk kokusunu çektiğimle.
    Annemle...

3|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli...

0|0
    0|0
  • Bakırköy'de

0|0
    0|0
  • Sanıyorum bu bahsedilen olay hala gerçekleşmedi bende.

0|0
    0|0
  • aynen bende doğum servisinde tanıştım

0|0
    0|0
  • Evimde tanıştım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Tanisamadim

0|0
    0|0
  • Öyle birisi olmadi ablacim. İnşallah mutlu olursunuz hep :)

0|0
    0|0
  • Düğünde tanıştım :)

0|0
    0|0
  • İşkembe salonunda.

0|1
    0|0
  • Olmadı Öyle Birşey. Zira olmasına asla müsade etmedim.

1|0
    0|0
  • Daha bekliyorum tanışmayı

0|0
    0|0
  • Tanışmadım.

0|0
    0|0
  • Doğumhane de. Kızım olur kendileri.

0|0
    0|0
  • anne karnında

0|0
    0|0
  • Yok ki

0|0
    0|0
  • yok ki tanısalım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    123

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 135

• Bende dogumhanede tanıştım 😄😄

3|0
    0|0
  • 1 yasimdayken annelerimiz tanistirmis. 😂

1|0
    0|0
  • imam hatip ögrencisiydik o vakitler.. bir öglen namazı vakti mescit cıkısında ayakkabısını baglarken gördüm ilk.. nasib ya işte seveceğim varmış. meğersem en yakın arkadasımında dayısının ogluymuş.. şu an sözlüyüz tanışalı 4 yıl oldu seneye dügünümüz var şükür :))

0|0
    0|0
  • Dogdgumdan beri :)

0|0
    0|0
  • Burada tanıştıkkkk😄

0|0
    0|0
  • Tanisamadim ben daha.

0|0
    0|0
  • Dogdugumdan beri tanıyorum. 😊

0|0
    0|0
  • Hastanede işe başladığım gün onu ilk gördüğüm an içim cız etti ilk gördüğüm an etkilendim cok sürmedi sevgili olduk zaten 😊

0|0
    0|0
  • Sahilde salya sümük ağlıyordum tanışmıştık üzerinden 4 sene geçti ama yeri değişmedi. Sağlık olsun 😌

0|1
    0|0
  • Yok ki

0|0
    0|0
  • En kiymetlim küçük kız kardeşim :) annem bir iki gün eve gelmedi sonra kucağında bebek. O ana kadar kardeşim olacağını bile anlamamistim. Kedi yavrusu gibi annemin yanında yatiyordu. Anne bunu ne zaman vereceksin diye diye 19 sene oldu. Çok seviyorum sıpayı :))

0|0
    0|0
  • Ben de doğum hanede tanıştım ama değerini öğrenince aşık oldum 💕

0|0
    0|0
  • online oyunda

0|0
    0|0
  • tanışmadım hiç

0|0
    0|0
  • okulda tanıştım <3

0|0
    0|0
  • Kurban keserken

0|0
    0|0
  • Ben servisteydim o dışarda. arkadaşlarmazla eglence olsun diye dşardan geçenlere salak salak işaretler yapyoduk. hayatmn anlami geldi karşma bir anda ona istem dışı yarın aynı satte dedim gelmedi. garip olan o ki beklemeye başladım... İki gün sonra geldi aynı satte aynı yere...
    Devamı yok anlatmam 😂 merak edin 😜

0|0
    0|0
  • İnşallah nasip olur tanışmak daha tanışmadım

1|0
    0|0
  • Tanışmadık tanistirildik o beni biliyordu benim ondan haberim yoktu pilav yaparken öğrendim ilk adını sanini 😀 bir görüşelim Olmaz ya hadi neyse dedik 20 gün bile sevgili kalamadan nisanlandik 6 ay içinde de evlilik yoluna çıktık. . Herkeze herşeyin en hayırlısını versin yaradan

0|0
    0|0
  • Hastanede tanıştım eli kalbi sicacikti melek gibi sardı beni :)

1|0
    0|0
  • Kasada :)

0|0
    0|0
  • Tatilde

0|0
    0|0
  • marketin önünde.

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamı diyelim :D

0|0
    0|0
  • Daha kıymetlim dediğim biriyle tanışmadım.

0|0
    0|0
  • Lisedeydim daha. Yolda gördüm ilk sonra facebookta buldum eklemedim daha sonra okulumu değiştirdim gittiğim okulun orda oturuyordu öyle tanıştık :)

0|0
    0|0
  • Daha tanışamadık :D

0|0
    0|0
  • Tanismadim daha kanka

0|0
    0|0
  • Dogumhanede
    Dogup gözümü açtigim da bana bakiyor öpüyor kokluyordu :)

0|0
    0|0
  • Babamı doğduğumdan beri tanıyorum 😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    105

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...