Karşı cinsiyet olarak yeniden gelseydiniz dünyaya, ilk yapacağınız şey ne olurdu?

Bu kadar şikayetçisiniz madem cinsiyetinizden. Hadi bakalım. Bir fırsat geçti elinize ve erkekler kadın, kadınlar erkek olarak yeniden geldi dünyaya. İlk yapacağınız şey nedir?
Karşı cinsiyet olarak yeniden gelseydiniz dünyaya, ilk yapacağınız şey ne olurdu?

2|2
16|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Yapacağım ilk şey, eski en yakın kız arkadaşlarımı tavlamak olurdu. kimin neden hoşlandığını, kimden ayrılıp kimle barıştığını ve karakterlerini bildiğim için en basit aşama bu olurdu. Kız olarak yazdığım notları günlükleri erkek halimle okuyup erkeklerle kızların olaylara verdikleri tepkileri karşılaştırırdım, psikolojik farklılıkları, ruhsal değişiklikleri gözlemlerdim. Elime kendi mesleğimi kendi paramla aldığım ekmeğimi alana kadar mutlu olmazdım, yani değişen bişey olmazdı. Daha çok harçlık alabilirdim belki de altımda araba olurdu. Ama karşılığında ailemin benden başarı beklentisi çok daha yüksek olurdu. Şu an erkeklerin özgürlüğünü hayal etsem de erkek halimle daha çok baskı göreceğimden ve sorumluluk alacağımdan eminim. Babamla daha yakın olurdum belki. Arkadaşlarımla daha çok gezebilirdim. Aşk konusunda daha rahat olabilirdim belki ama yine iyi bir beraberlik, hayal olurdu benim için. Çevremdeki kızları düşününce, yazık olurdu benim gibi bir erkeğe yahu. :/

0|1
    0|0
  • Bir kadının ilk aşkı olmak, uzun uğraşlarla kalbini fethetmek, o ürkek ve masum tavırlarını, içtenliğini doyasıya seyretmek isterdim.

0|1
    0|0
  • Bugün yaptığım şeyleri yine yapardım, pek bir değişim olmazdı 😇(ama ayakta tualetini yapmak nasılmış onu denerdim bir tek 🙈🙈🙈🙈🙈)

0|1
    0|0
  • Erkeklere iyi bir erkek olmayı gösterirdim :)

1|1
    0|0
    • Nasıl iyi bir erkek olunurmuş efendim. Merak ettim doğrusu :)

• Sözünde durarak, mert olarak, güzel konuşarak, kadın ruhundan anlayarak... Ahh ahh erkek olacak insanım ama n'apalım

• Gecenin 10 unda dışarı koşuya çıkardım.
    Biriktirrigim paramla birkaç ülkeye seyahat ederdim.

0|1
    0|0
  • bir erkek olarak çevremdeki kadınlara sen kadınsın bunu bunu yapamazsın şeklinde davranmaz hep destekçileri olurdum. Çocuklarım arasında cinsiyet ayrımcılığı kesinlikle yapmazdım.

1|1
    0|0
  • Kim şikayetçiymiş ki? Ben böyle gayet iyiyim.😊 ilk işim erkek erkeğe takılmak olurdu arkadaşlarımla.

0|1
    0|0
  • Uzağa işerdim tek gayem bu

0|1
    0|0
  • sevgili yapardım kdvnkdjfnv

0|1
    0|0
  • Haha bilmem bir kurcalar sistemi çözmeye çalışırdım :D

0|0
    0|0
  • Ülkeyi terk etmek 😄😄😊.
    Ama gerçekten yapacağım ilk şey bu olurdu.
    Dünya turuna çıkardım.

0|0
    0|0
  • karı becerirdim ben kjvnrelkm

0|0
    0|0
  • Tesetturlu bir maceraperest olarak 8) ;tabii ki Ruslar gibi bugün cilginliklari yapmak;dağlara tırmanmak, yüksek binalara gizlice çıkmak, yüksek yerlerden dalış yapmak isterdim herelde :D

0|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkeğin hiç aklında yokken onunla arkadaşlık kurup, daha da yaklaşıp erkeği kıvama getirdiğimde seni sadece arkadaş olarak görüyorum derdim. Kızlar yaptığına göre zevkli olmalı

1|1
    0|0
  • Şikayetçi değilim.

0|1
    0|0
  • regl olmak :D

0|1
    0|0
  • Fakir , özgüvensiz, çirkin bir erkek bulur. Bir tarihi karakter yapardım.

0|1
    0|0
  • Şanslı oldum diye sevinirim :D

0|0
    0|0
  • Yok ben halimden memnun um kız olupta çüksüz ortada gezicegime ölürüm daha iyi ( o... rsp. u gibi 30 40 erkekle sevgili olur hepsini de birbirine dovdurturdum

0|0
    0|0
  • Hii hii söylemem =)

0|1
    0|0
Yükleniyor...