Abimi hiç sevmiyorum? Herşeyimi kısıtlayıp karışıyor? Babamda onun tarafında?

Bana resmen evcil hayvan muamelesi yapıyo kes lan sus lan sen konuşma lan diyor sürekli sırf bunu dövmesi için biriyle sevgili olabilirim ama onada saldırır şimdi bayağı kalıplı boksör falan bişey bulmam lazım ne yapacağım ben bu baskıyla ya :(?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sana yaptıklarında haklı sanırım, baksana çözüm yolun bile çocukça.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayatım aynı sorun ben de var. Şimdi üniversite için ayrı şehirdeyim de rahatım. Annenle konuşmayı dene, o da olmazsa tepki vermemeye çalış. Sakin kal elinden geldiğince.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ailenin seni bu kadar denetlemesinin sebebi sana verdikleri değer ve sevgiden ötürüdür. Onlar için değerli olmasan bu kadar umurlarında olmazdın. Bu yüzden onların bu davranışlarını hoş görmeni öneririm. Başın sıkıştığında ya da bir şeye ihtiyacın olduğunda yanında yine ailen olur. En iyi arkadaşların gün gelir seni unutur. Onlar senin kötülüğünü istemez. Ayrıca Seninle daha sakin bir şekilde konuşurlarsa daha iyi hissedeceğini söylersen ilişkiniz daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • gizliden yaparsın

0|0
    0|0
  • Bir abi durduk yere yapmaz. Eğer durduk yere yapıyorsa sorun vardır. O sevmediklerin arkanda olacak tek kişiler. İyiliğini son noktasına kadar isteyecek kişilerden bahsediyorsun. Dikkat et ergenlik düşüncelerini kenara at.

0|0
    0|0
  • Anlatacaklarım gerçek :D

bir kızla tanıştık aramızda 5 yaş vardı neyse bunun birde 2 yaş büyük cılız bir abisi vardı. Çocuk kıza sürekli baskı yapıyomuş yakaladım oğlanı kulağına yapıştım uyardım.

Kız ertesi gün mesaj atıyo abim melek gibi oldu diye :D

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz teksas mi burasi. Keyfine bak.

0|0
    0|0
  • İşte bu yüzden beyin cerrahı önemli sizede acil muayene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben yıllardr o baskidan kurtulamadm o yuzden abimden nefret ediyorum !

0|0
    0|0
Yükleniyor...