Sizce erkekler mi sapık yoksa kızlar mi çok açık giyiniyor?

Sizce erkekler mi sapık yoksa kızlar mi çok açık giyiniyor?

Güncellemeler:
Güncel
###

0|2
19|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Gızlar sapık

0|2
    0|0
  • Açık giyinmekle alakası yok kışın bir çok kez takip edildim rahatsiz edildim yuzumde kışında acik giyinme gibi bir ihtimalim olmadigina gore erkekler abaza net.

0|1
    0|0
  • İkiside.

1|2
    0|0
  • Kızlar daha fazla

0|2
    0|0
  • Aynı orantı eşit gibi erkeklere şimdi bakmak istemeseler bakmaz derim ama hormonları var ki kızlarda malum hepsi için demiyorum

0|2
    0|0
  • Erkekte kadında yerini bilmeli. Bu tek taraflı bir suç değil. Ne erkekler var kapalı hatta çarşaflı kadınlara sarkıyor. Ne kadınlar var düzgün kimseye bakmayan adamları yoldan çıkarıyor. Önce herkes kendini düzeltmeli

1|1
    0|0
  • Soruyu beğenmedim👎

1|1
    0|0
  • Erkek der ki kız açık giyiyor, kız der ki erkek çok sapık. Görecelidir yani. Ama bence ikisi de. Erkek öküz gibi bakmaktan çekinmez, kız da totosunun 1 cm altına gelen süper mini eteği giymekten çekinmez.

0|1
    0|0
  • Her ikisi de

0|1
    0|0
    • Kızların çoğu günde bir kaç defa magruz kalıyor laf atilmaya bide güzelsen kaçınılmaz

• Bazı kızlar gerçekten sapık
    Bazı erkekler de öyle.

0|2
    0|0
  • Ben açık giyinmiyorum erkeklere abazan demek zorundayım 😄

1|1
    0|0
  • İkiside.

0|1
    0|0
  • Her ikiside

0|1
    0|0
  • Açık giyinmek hiçbir şeyi değiştirmez. Erkekler sapık.

0|1
    0|0
  • Sen sapıksın.

0|1
    0|0
  • Her ikiside erkekler kapalı kizlarada laf atabilecek kadar sapik kizlarsa giyinmeyi unutacak kadar teşirci

1|1
    0|0
  • Erkekler sapık. Acik giyiniliyor diye bakilmasini gerektiren bir durum göremiyorum ben.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

• Aga ben kızları yüz güzelliğine göre değerlendiren bir insanım vücudu filan umrumda değil
    . Ben kızlara filan bakmak istemiyorum hatta saçma sapan giyinen birini görünce kafamı çevirip başka yöne bakıyorum sonra orda da saçma sapan giyinen biri çıkıyo artık kızların çoğu açık saç dar giyiyolar ben napıyım bakmamak için her gün yere bakarak mı yürüyeyim ben o manzarayı görmek zorundamıyım istemiyorum ya düzgün giyinsinler. Ama yolda giderken ya da bir ortamda mecbur bakıcam sağıma soluma önüme. Şimdi sen söyle suç bende mi onlarda mı😄

0|1
    0|0
  • Erkekleri sapkınlığa iten kızlardır

0|3
    0|0
  • Kizlar tabiki

0|2
    0|0
  • both.

1|1
    0|0
  • Bence Erkekler çünkü;
    Ördeğe tecavüz eden erkekeler,
    timsaha tecavüz eden erkekler,
    Mumyaya tecavüz eden erkekler,

2|1
    0|0
  • ikiside knk

0|2
    0|0
  • kızlar sapık erkekler gayet masum

0|2
    0|0
  • Erkekler sapik.

0|1
    0|0
  • bence kızlar erkekleri sapıklığa itiyo

0|3
    0|0
  • Bişey dicem, kızlar neden acik giyiniyorsunuz cok mu sıcak?

0|2
    0|0
  • Kizlar acik giyiniyo

0|1
    0|0
  • Her ikisindende biraz :D

0|2
    0|0
  • kızlar çok açık giyiniyor tabi ki

0|1
    0|0
  • Tabiki kızlar adamı zıvanadan çıkarıyor sonra da laf atma falan diyorlar kusura bakma da oyle saça öyle tarak erkeğiz sonuçta robot değiliz nefsimiz var uyarmayın sorun çıkmasın hırbolar

0|1
    0|0
  • eğer karşınızdaki kıza insan olarak bakar ve onunda sizin gibi olduğunu düşünürseniz aranızda fark kalmaz. eğer bir erkek karşısındakinin vajinası olduğunu hayal ederse tabi azar. doğru düşünceleri doğru zamanda düşünün derim. böylece hem kendinize hem karşınızdaki insanı kontrol edersiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...