Batılaşmaktan şikayet edenler komik değiller mi?

İşlerine gelince teknolojisinden faydalanmayı iyi bilirler. Tıp, Araba, telefon, çamaşır makinası, bilgisayar akılınıza gelebilecek herşey... Bunların kullanırken sıkıntı yok iş sosyal yaşama gelince raydan çıkmış derler, madem raydan çıkmış teknolojilerini kullanma eğer kullanırım dersen onara destek oluyorsun zaten; neyi kafası bu arkadaş biraz saygı duyun

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Neyin kafası mı? E yobaz kafası. Batıda yaşamadan Batı'yı kötülemek. Komikler.

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Iste onlarin kafasini bende merak ediyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İyide onlardan bizden bir çok noktada yararlanıyorlar. Ama kendi kültürlerini bozmadan yapıyorlar bunu. Tabikide tüm dünya birbiriyle iletisimde ve kendi cikarlari dogrultusunda alışveriş halinde. Bu demekmi ki kendi degerlerinden vaz geç? Sen durumu çok yanlış anlamışsın dostum

0|0
    0|0
    • Ben kendi değerlerinden vazgeçsin diye birşey mi dedim. sen soruyu çok yanlış okumuşsun ufaklık; soruda onları aşığılayanlar onların nimetlerinden faydalanlardır. dünya bir biriyle iletişim halinde ama sende üretime dair bir şey yok.

• Ya bir git sen kimsin ya. Bana yobaz diyorsun ama senin yobazlık anlayışın ne merak ediyorum. Peki sen haddini biliyorsunda benmi haddimi aşıyorum. Cidden komiksin. Diyorsun ya git yaşıtlarınla konuş diye. Vende sana bu yaşına gelmişsin ama bir cacık olamamışsın diyorum.

• Cocuk git başımdan!!!

• Tamam. Ve de Komik değiller.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• batılılaşmaktan kasıt o değil. batının ahlaksızlığı örnek alınıyor...

0|0
    0|0
    • neymiş ahlaksızlıkları bizdeki gibi 45 çocuğa tecavüz mü ediyorlar

Yükleniyor...