Evlenmek istiyorum.. Hak ediyor muyum ki?

Brutal life derneğinden selamlar🌟✋

Evet evlenmek istiyorum... Erkeklerin kızlara One night gözüyle bakmaları duygulardan yoksun şekilde çakıp yok olmaları...

Benim başıma çok geldi burda size namus bekligi yapamıyacağım yapmacik olamicagim dobra dobra nasıl biri olduğumu ve ne istediğimi açıklayacağım..

Bende burda nasılım katagorisinde açık resimler paylaşıp nasılım dedim çok da begenildim amaç sıfır geriye kalan gene yalnızlık..

Site yükleyip erkeklerle muhabbet ettim görüştüm gönlünü yaptım bazılarının geriye kalan ney sıfır.. bazen sana bir "nasilsin" bunu bile çok görürler!

Para gözlülük yaptım bazen ama gene elde var sıfır...

Çok sevdim fedakarlık yaptim ailemi karşıma aldım ama şimdi unutuldum. Yalnızım

Anneme hep gerçeği söyledim ama o bana hiç inanmadı başka adamlara inandi. Baba yerine tacize kalkışan adamı eve getirdi... Elde var iğrençlik !!

Babama beni kurtar dedim kurtaricam yavrum seni dedi ama yurtdışına kaçtı 2 senedir yok.. Ortada var yalnızlık!!

Başıma gelen bazı şeyler ve benim yaptıklarım az çok sezdiniz evet neyin ne olduğunu bu yaptıklarımdan pişman değilim belki az sonra nasılım sorusu sorarım canım sıkılır...

İşte evlenmek istiyorum pişman olayım peşinden koşayım gelde bana de ki; Ben varım artik... Herseyinim. Hiç kimseye gerek yok !! elini uzat bana inanayım sana... Sonra herşey buhar olup uçup gitsin sevgilim👼🐰

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne istedigini bilmen gerekiyor. Misalen ben eskiden bir kadında dış görünüşe ve mesleğe odaklıydım. Şimdi ise karaktere odaklıyım. Karakter hepsinden önemliymiş. Bunu anladım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ''Bende burda nasılım katagorisinde açık resimler paylaşıp nasılım dedim çok da begenildim amaç sıfır geriye kalan gene yalnızlık.. '' burda yapılan yorumlara güvenipde iş yapma tavsiye ediyorum, çünkü nefes aldığın için çok çekici alımlı ve güzelsindir. :)

durumuna üzüldüm ama talihsiz bir evlilikte yapabilirsin, evlilik konusunda acele etmemeni tavsiye ediyorum, çünkü evlilik dertlerine dert eklemektir.

0|0
    0|0
  • sen evlenmek istemiyorsun sana değer veren birini istiyorsun sadece. bu kadar tribe girmene gerek yok bulursun bir gün.

0|0
    0|0
  • Hayır etmiyorsun

0|0
    0|0
  • Türkçem detaya yetmiyor

0|0
    0|0
  • Uzun Yazmışsın OKuyamam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0