Okulda içki içmemin ayıplanacak bir tarafını var?

Bazen okula jack daniels götürüp teneffüslerde içiyorum, özgür bir ülkede yaşıyoruz, bunu ayıplanacak bir tarafını var?

0|0
14|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ayiplarim şöyle ayiplarim görgüsüz musun derim hem gündüz vakti niye

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kötü bir özellik.
    Ayiplanacak değil şikayet edilecek yani var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Yok. Bende iciyorum arada. Sarhos derse girip, baskalarina sikinti cikarmadikca herhangi bir sikinti goremiyorum.

0|0
    0|0
  • Mallik parayla satın alınsa içki almaz onu alırdın eminim :S

1|0
    0|0
  • Okul kurallarına uymadığın için disiplin soruşturması geçirebilirsin. Netice de kurallar çerçevesinde özgür bir ülkede yaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • İsveçte özgür bir ülke ona bakılırsa sizin gibi okula Alkolle gidip özgür bir ülkeyiz hiyu demiyolar, eğitimle kültürlü olucak iş

0|0
    0|0
  • okullarda yasak haberin yok mu moruk😒

0|0
    0|0
  • Yok tabi canım eğitim alınan bir yer değil orası, alınan bir yer olsa sen böyle mi olurdun?

0|0
    0|0
  • Dışarda içmene karışan yok ama okulun belli kuralları var. Yani içemessin. Hem okuyup hemde içmek istiyorum dersen açıktan oku

0|0
    0|0
  • Okul orası eğitim var alkolle mi gidiyorsun senin gibiler yüzünden herkes böyle gelecek nesil hep bir üst nesili örnek alarak yaşıyor

1|0
    0|0
  • Özgür öldü ülkeyi bilmiyorum

1|0
    0|0
  • okulda içki içmek ayıplanır mı hiç? dediğin gibi özgür bir ülke deyiz gizli kız. git hakkını Avrupa insan hakları mahkemesin de ara.

0|0
    0|0
  • İç iç

0|0
    0|0
  • ayıplanacak bir tarafı yok ama çoğu okulun kurallarına aykırı düşen bir olay.

0|0
    0|0
  • Bende kafeteryada incil okurdum edirne ve İzmir gibi yerde bile öküz gibi bakarlardı.
    Kafede öpüş seviş hiç sorun yok hepsi elhamdilllah müslüman ama bir hristiyan görsünler heps kin dolar

0|0
    0|0
  • Okul lan orasi bar değil ozgursen git yasin tutuosa bara ic ya da al evinde ic baban annen ozgurlugu anlatsin sana

0|0
    0|0
  • dikkatinizi çekerem red rabel falan demiyo jack daniels diyo o zaman sorun yok bilinki bir hatun özel okulda :D

0|0
    0|0
  • yani mey meyhanede icilir sonucta yo okulda egitim falan oluyo ordan belki

0|0
    0|0
  • yok elbette sonra sapıtmada

0|0
    0|0
  • lise mi?

0|0
    0|0
  • Soruyu sormadanda içtin sanırım :)

0|0
    0|0
  • yok ya ne ayıbı. ben lise de her gün votka şarap içerdim. sarhoş sarhoş sınavlara girerdim

0|0
    0|0
  • derste kafa güzel olur saçmalarsan sıkıntı olur

0|0
    0|0
  • İçkinin yeri başka okulun yeri başka. Git madem meyhanede ders çalış. Olmaz ki öyle

0|0
    0|0
  • seni de ailen kızım okuyor diye okula gönderiyor işte yazık yazık...

0|0
    0|0
  • Özgür bir ülke olarak yok belki ama inanç olarak ayıplanacak bir yanı var yani

0|0
    0|0
  • Daha bakkkala gidemiyon dur hele

0|0
    0|0
  • Sacma bu
    Dünyanın hemen hemen hicbir ülkesinde okulda icki icmiyorlar
    cok sacma düşünüyorsun
    okul pub mı?
    sacma.

0|0
    0|0
  • Var tabi ikram etmiyorsun bize

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yamulmus ugg giyen ergen modu gibi bir soru...
    Icki icmene karisan olmaz da milleti yoldan cikarma..

0|1
    0|0
  • özellikle jack daniels ama dimi

0|0
    0|0
  • Ayıplanan içki içmen değil. İçersin problem yok ama resmi bir kurumdasın. Git dışarıda iç.

0|0
    0|0
  • Lan ben çay içerken bile canı çeken var mıdır diye düşünüyodum ne düşünceliymişim :(

0|0
    0|0
  • Özgür ülkede yasiyoruz diye diye iyice kafayi yediniz. Git bakim bir ingilterede almanyada okulda icki ic nasil agzina siciyorlar. Özgürlük anlayisiniza edim sizin.

0|0
    0|0
  • her seyin yeri ve zamani var

0|1
    0|0
  • Okulda yasak.

0|0
    0|0
  • Yuh ya agsgsjsjsj

0|0
    0|0
  • var, olmaz mı hiç.

0|0
    0|0
  • Ne kadar da trol bir harun abj

0|0
    0|0
  • okulda içki içilmez

0|0
    0|0
  • Okuldan atılma nedeni

0|0
    0|0
  • Özelde okuyorum özelde yasak özelde telefon bile yasak (lise için)

0|0
    0|0
Yükleniyor...