1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü hakkında ne düşünüyosunuz?

Sizce kutlanması gereken bir gün mü yoksa çok gereksiz bir gün mü?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sözüm ona bir hafta boyunca çalışıp yorulmuş insanların dinlemesi için gerekli bir resmi tatil olarak görülsede sırf yürüyüş eylem yapmak için dinlemekten feragat edip sokakta güneşin altında bekleyen insanları anlamıyorum.
    Git izin verilmiş otur dinlen sokakta insan gibi toplansan bile bir kesim gene polise saldıracak olan sana olacak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kutlanması gereken bir gün değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kutlanmalı önem veriliyorsa

0|0
    0|0
  • kutlanması gereken bir gün zaten her ne kadar önüne türlü türlü engeller çıkartılmaya çalışılsada öteki durum düşünülemez zaten...
    https://www.youtube.com/watch?v=4OSY9KLMQPQ

0|0
    0|0
  • Kutlanılsın be yağ mesayi alırız fenağmı?

0|0
    0|0
  • Bir gün değil hergün emekçilerin yanındayım. Bana onların farklı hesapları varmış gibi geliyor...

0|0
    0|0
  • işçi bayramı olarak kutlanmasının bir mahsuru yok ama , amacının dışında sözde kutlanmasının çok mahsuru var.

0|0
    0|0
  • emeğini alamayan işçilerin günü çalış çalış çalış para para yok çok gereksiz bir gün

0|0
    0|0
  • Kutlanmasında bir sakınca yok tabi ama taksim gibi on binlerce insanın çalıştığı yerleri gasp edip provokasyon yapanları ülkeden atsınlar istiyorum. Hem işci günü kutluyorsun hemde işçilerin calışmalarına mani oluyorsun tezatlığa bak !!

0|0
    0|0
  • gereksiz değilde gereksiz diyelim. bizim milletimiz her boku abartmayı iyi bilir.

0|0
    0|0
  • arkadaşlar bu ve bunun gibi günlerin hepsi yalan dolan.. dış güçlerin ülkemizi karıştırması için ellerine koz veriyoruz.. başka birşey değil..

0|0
    0|0
  • kutlanmalı bence okadar emekçi var

0|0
    0|0
  • Hafta içine denk geliyorsa kutlanmalı.

0|0
    0|0
  • işçi 1gün hatırlamak kadar zulüm gibi bişey yok kutlanmalı ama birgün değil

0|0
    0|0
  • gereksiz dediginde o kadar işçi bayramını kutlayan dünyadaki tüm işçilere ki işçiler dünyada coktur işveren azdır haksızlık etmiş olurlar
    dünyada kutlanıyor ilk avustralyada kutlanmış bunun neresi kötü
    tabi bayram havasında gectigi sürece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kutlanması gereken bir gün ama savaş çıkarmadan

0|0
    0|0
Yükleniyor...