Kadın ve Erkek eşit değildir işte olayım bu?

Sınıfımdaki kızlar benle uğraşıp duruyorlar. Ama çok sinirleniyorum kalkıp ağızlarına bir tane vurasım geliyor ama sonra kadına şiddet falan olucak erkek arkadaşlarına söyledim. Bana dedikleri şey otur oturdğun yerde kafanı kırarım. Tabi böyle sözler beni direk gaza getirir ve kavga ederim erkek nede olsa ağzını burnunu kırdım sonuç okuldan 1 hafta uzaklaştırıldım. Şimdi ben bu kızlara bir tane vursam okulun canisi olucam ama o kız gelip benim kafama falan vururken sıkıntı olmuyor. Müdürle falan konuştum umursayan yok. Şimdi biri kalkıpta bana kadın erkek eşit demesin.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Sende kibarca uyar

0|0
    0|0
    • laftan anlayacak insan olsaydılar kaç kere uyardım hatta bağırdım bile

• Anladım ozaman zaadımı. Farkındalar bilerek yapıyorlar takma ciddiye bile alma ya da arkadaş ol çaktırmadan aynı davran etki tepki dersin anladın demi

• Teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Vur tokadi haci tokatla kezbolari.

0|0
    0|0
    • olmuyor işte herkesin gözünde kötü ben olucam

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Eşit değil zaten sagolsunlar agzimiza siciyorlar gene sesimizi çıkarmiyoruz. Al eline su şişesini kafalarından asagi dok cantalarina pis kokan seyler at hain planlar hazirla hocaların karsisinda kucuk dusur filan. Adalet yoksa kendi kurallarinla oyna😉

0|0
    0|0
    • bir keresinde arkadaşımın sümkürdüğü peçeteyi o kızlardan birine vermiştim :D

• 😂ulan ckakxks 😂 aklima geldi yazacaktim neyse dedim😂😂 iyi yapmışsınız

• Siddet uygulayana siddet uygulayacaksin. Bana kiz da vursa erkek te vursa karsilik veririm.

0|0
    0|0
  • Kadın ve erkek arasında doğaları gereği eşitlik yoktur. Kadın ve erkek arasında eşitlik değil, adalet olmalıdır.

0|0
    0|0
    • bu adaletmi

• adaletin olmadığı bir dünyada eşitlik yalnızca yüktür. Doğru olan herkese eşit değil, kaldırabileceği kadar yük yüklemektir.

Yükleniyor...