32 yasına gireceğim birkaç ay sonra. Ve halen bekarım toplum buna ne diyordu? Hayat niye bu kadar zor?

32 yasima bastigim dogum gunumde fethiyede parasut ve bangi jumping yapmayi planliyorum. Kabus gibi. Hayir hayir bu gercek olamaz bütün arladaslarim çocuklu ayrica evlenen nisanlanan kina gecesi olan ve sosyal medyada fotograf paylasan arkadaslarinin fotolarini beğenmek zorundasin yoksa vay haline kiskandi diye yaftalarlar. Hediye bebek kiyafeti secmek ve ziyarete gitmek zorundasin zaten işkence. Çevredeki herkes sana hayatinda biri yok mu daha evlilik yok mu diye sorar. Bir yandan içini bir korku salar.
Aynada kendine bakarsin eyvah birkac ince mimik cizgisi mi belirdi hemen en etkili en pahali kremlere saldirirsin. Zaten bu yaslarda mucevher fiyati olan kremlere ciddi servet odersin. Hemen spora baslarsin.
Evet henuz guzelliginden birsey kaybetmemissindir begeniliyorsundur ancak bu sefer de senle ilgilenen erkekler 2-3-4 yas küçük cikmaya baslar. Iyi ama benim yaşım 32 demek berbat bir duygu. Genellikle erkekler onemsemez peki ya sen? Haa bir de erkegin işi uygun olmayabilir. Eee sen bu yasina kadar delü gibi çalışıp kariyer yaptigin icin en az seninle ayni kariyere sahip bir insan olsun istersin de senden iyi kariyerli bekar erkekler ya evlidir ya da kendisinin yarı yaşındaki yeni yetme ergen kizlara ilgi duyar. Seninle ilgilenip kariyeri uygun olan da çirkin cikar hah buyur burdan yak. Neyse artik bunu kabul edeyim dersin millet şok! "Kiz onca yakisikli adami istemeyip bunu mu aldin?" diye.
Şimdi biz napalim arkadaş?
yok yani hayat niye bu kadar zor ki?

3|1
14|58

En İyi Erkek Görüşü

• Okurken çok zevk aldım.. Keşke bir bence yazaydin :) bosver bekarlik sultanlik sen kariyere devam et. Bu saatten sonra elin çirkin herifinin ''kalk çay koy demesi agirina gider'' :)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden umutsuzluğa kapılıyorsun ki Allah hayırlısını nasip etsin sana bir kaç örnek vereyim ki güzel canını sıkma

Daha yeni yakınen tanıdığımın arkadaşımın ablası yeni evlendi 37 yaşında hemde severek o açıdan nefes alıyorsan ümit vardır yeter ki hayırlı birisi olsun 😉

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• kendini bir noktada geliştirmeye yönlendigin için bunlar oluyor
    iyi bir kariyerin var
    kendi ayakların üzerinde durabilirsin
    mutlumusun? hayır..
    o yüzden kafa yapına uyan birisi ile tanış
    yaş farkının önemi yok..
    anlaşabilmek önemli

1|0
    0|0
  • Ben de 20 yaşındayım üniversite de bitmek üzere. Birkaç sene sonra ben de bu durumda olacağım gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • Armudun sapı üzümün çöpü sonra evde kaldım. Kalırsın tabi abla dur teyzemi demeliydim şaka şaka nasipten öte köy yok abla elbet seninde vardır bir nasibin. İnsanları insan olduğu için sev para pul tip bunlar sonraki evre yakışıklı olsa ne olacak 10 sene sonra ne tip kalacak ne başka bişi zengin olup fiyat etiketi olsa daha kötü normali olsun seni sevsin korusun yeter.

0|0
    0|0
  • Bence ön yargılarından kurtulmalisin. Herkes evlenmek zorunda mı? Anayasa da mı var böyle bir madde :) Evlenen herkes mutlu mu? İnsanları düşünerek değil, kendini dusunerek yasamalisin. Bak ne kadar güzel sosyal aktiviteler yapıyorsun. Evli çocuklu olsan bunların yakınından gecemezsin. Sorumluluklar farklı hayatlar farklı. Sevgili konusuna gelince herkesin bir kaderi var kimi kendi yazar kimi yazılan i yaşar. Demem o ki hiçbirşeyi kafana takma keyfine bak hayatını yaşa.. Ben böyle yapıyorum ;)

0|0
    0|0
  • :) Gizli profil soranın Yaş aralığı 25-29 :) açtığı başlık 32 yaşına gireceğim Hal bekarım :)

Çıkarılacak dersler :)

1. Kadınların yaş konularına asla inanma :)
    2. Her kadın potansiyel Yalan Kaynağıdır..
    3. Bu ikisini çözümledikten sonra Profilde yazılanların ne kadarı Doğru olabilir?
    4. Evlilik sorunsalı üzerine ya nasip diyerek hayırlısıyla bir koca bulma umuduyla sanala saldıran birey :)

0|1
    0|0
  • Kendin için yaşayabiliyorsan bunu yap.
    Yaş daha fazla ilerlemeden güzellikleri bulup yaşamaya çalış.
    Burada ne yazarsak yazalım,
    yaşayacaklarımızı yaşıyoruz maalesef.

0|0
    0|0
  • Eminim şimdiye kadar defalarca karşına birileri çıktı ama burnunun ucunu dahi görmene mani olan egon ve ayarsiz hâllerin, hepsini de uzaklastirdi senden. Bazen ciddi ciddi sizi anlamak zor oluyor. Neden ve Niçin böyle yaptiginizi çözemiyoruz. Bak asagida disikurttabensem nikliyi takip ettim. Ne yazdim ne de yorumuna bir şey ilave ettim. Pat engellemiş beni. Neden? Gel de cevapla işte. Dengesizsiniz vesselâm. Ayrıca 2-3 yıla kadar, evlenip boşanan ve 2. kez evlenmeye niyetlenen erkekler çıkacak karşına. Bunu da bilesin...

0|0
    0|0
  • Şu anda Göcek'ten yazıyorum. Geçen hafta Saklıkent'teydim. Oraya git ve bungalov evlerinde de kal. Ben de birincisinde yaşadığım mutsuzluğu unutturacak ikinci kişi arıyorum ama kriterler el vermiyor. :(

0|0
    0|0
  • Hayati zorlastiran sensin hep 35 yasinda kariyerli olcak hemde yakisikli olcak boyle bir adam niye 32 yasindaki kiza baksin citirlar varken sen oyle adam bakiyosan o adamda okizlara bakar artik dul yakisikli bulursun

0|0
    0|0
    • Ohaaa dul mu? Hayir bunu soyleyen de 30 yasinda yani 20 lik degil. Ilginc.
      demek beni napsin yasitlarim ha :)

• Senden daha iyi durumdayim en azindan param icin beni sececek insanlar var diye ovunmuyorum sen bununla ovunuyorsun. Gerci Allah bilir paran bile yoktur sadece kendini avut :)
      Sahsen genc biri beni param icin istese bundan son derece rahatsiz olurum ama sende o fikir yok

• Zengin degilim begenen huyimu begeniyor senden avantajliyim senin bulma ihtimalin cok zor

• seni beğenen erkeklerin yaşının biraz küçük olmasını sorun etme bence. dış görünüşüne de gelirsek yüzde 100 istediği gibi birini bulmak bu devirde zor. kalbini ısıtan biri çıkarsa reddetme yaşına işine bakmadan. yoksa bu gidişle evlenmen hayal olur

1|1
    0|0
  • Vallaha on numara yazmışsın yaa sen yaz hep böyle döktür 😂 okudukça okuyasım geldi devamını yaz bunun vallaha süper olmuş 👍👍 doğum günün kutlu olsun bu arada 🎆🎆🎇🎇🎇

0|0
    0|0
  • Hayat zor değil zorlaştıran sensin. Yazdıklarına baksana. Hem tipi olsun, hem kariyeri olsun, hem benden büyük olsun, hem benle ilgilensin. Bu kadar şey istersen hayat tabiki zor gelir.

0|0
    0|0
    • Ne isteyelim ya?

• Ya tabi depresyona girme de. Bunların hepsini ararsan bulamazsın diyorum. Elindekinle yetinirsen mutlu olcan.

• Yerinde olmuş yazdıkların genç.
      @soran tam olarak budur işte derdin.
      Hayat zor lakin asıl zorlaştıran sensin. Para, kariyer, yakışıklılik diye diye 40 da olursun sen. Bunlar kalıcı şeyler değil. Kalıcı olan ise, methamet ve saygı-sevgi. Bir erkekte ilk aranacak kriter, merhametli olup olmadığıdir. Merhamet damarı yoksa o erkekte, zengin de olsa kariyeri de olsa kaldır çöpe at. Sana sadece konfor sunar. Huzur vermez, veremez...

• başkaları ne der diye yaşamayacaksın.

0|0
    0|0
  • koca bul evlen

0|0
    0|0
  • Ben de aynı düşüncelere şimdi girdim. Yıllardır süren ilişkiden çıktım. Yaş 30a yaklaştı. Bugün sevgili yapsam bile en az 32 yaşında evlenirim. Çocuk filan en erken 35 yaşında. Vay anasını ya. En kötüsü hala kendimi çocuk gibi görüyor olmam.

0|0
    0|0
  • Milleti zikim. Sen başkalarına göre hareket edersen ohooo

1|0
    0|0
  • çok uzun geldi okuyamadım üşendim ama evlenme istemiyosan o kadarda yaşlı değilsin bu devire göre evlenmek için.

0|0
    0|0
  • Kariyer yaptığın için pişman olma. Gereksiz tiplerle uğraşabilirdin de. Onlarla olmaktansa tek yaşamak çok daha iyi bence. Hayatı paylaşmaktır evlilik. O paylaşımı yapabileceğin birini bulmalısın. Yoksa boşuna zindan etme hayatı kendine

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • halen bakireysen alırım seni :D :D para çok kariyer çok bende :D :D hazır olgun bulmuşum kaçırmam :D :D ne dersin?

0|0
    0|0
  • #EKKK evde kalmış kız kurusu

0|0
    0|0
  • Herşey zamaninda iyidir baya incelenmesi gel sahte evlilik yapalimgoz boyuyalim sonra bosaniriz olmadi evlilik bana göre değildi ayrildim dersin:))

0|0
    0|0
  • Vayy be :) güzel ozetlemissin

0|0
    0|0
  • Gorucu usulü ile. evlen

0|0
    0|0
  • Kısmet diyelim kanki bekar olsam evlenirdim seninle :)

0|0
    0|0
  • hayat herkes için zor be prenses

0|0
    0|0
  • Evlilik 25 Yaşında Olmama Rağmen Bana Da Uzak Bir Kelime Ama Çocuk Sahibi Olmak Yaşlanmak Diyince Evet İşin Rengi Değişiyor :)

0|0
    0|0
  • görücü usulü gidicisin abla

0|0
    0|0
  • Zkte et toplumu

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun 😁

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 13

• Toplumun ne dediğini takarak yaşama

0|0
    0|0
  • Okurken kendimi buldum birden :)) kader utansın boşver :/

0|0
    0|0
  • Boşver milleti keyfine bak

0|0
    0|0
  • 32 yaşında tıpkı senin gibi olmak istiyorum hayalim ☺️

0|0
    0|0
  • Bu kafa ile zor biraz kariyer sahibi zengin olmayan mutluluk veremiyor mu neden bu ego... hep erkeklerden bahsetmişsin peki sen onlara ne vereceksin

0|0
    0|0
  • Kendine bilet al ve dunya turuna cik bak neler cikar, hayat ne suprizler getirir ;)

0|0
    0|0
    • Dunya turuna cikacak kadar zengin olamadim daha :) simdilik birkac ulke olabilir

• Zaten niyetim var bakalim ilk italya olsun :)

• Ahhaa illa turk ruhu diorsun ayni bizim gibiler hadi bakalim iyi yolculuklar ;)

• Ablam benim ya :) üzülme kız

Vallaha evlilikte öyle aman aman bişiy değil zaten

Düğün merasimi tek güzel olan :D

0|0
    0|0
  • Bende bungee jumping yapmak istiyorum ya

0|0
    0|0
  • Okuyunca ağladım. Ay benim de sonum bu ya. Pazarını zehir ettin abla bana :D

0|0
    0|0
    • O yüzden bari sen kac kurtar kendini :D

• geç kalıyosun dikkat et

0|0
    0|0
  • başarılar ozaman

0|0
    0|0
  • 10 sene sonramı gördüm🙄🙄🙄🤐😫😫
    2-3 yaş küçüğü sorun etme bence;gerçi bende yaşı sorun ediyorum amaa

0|0