Türkiye'de Atatürk'ün izinden gittiğini söyleyenler sizce de insanları Atatürk'ten soğutmuyor mu?

Ben böyle düşünüyorum. Ulus başbuğumuz Atatürk'e bakıyorum bir de bunlara bakıyorum Atatürk'ten çok ismet inönünün izinden gidiyorlar. Atatürk düşmanın kafasını kopartır isyan edenin soyunu kuruturdu bunlar ise kucağına oturuyorlar. Bu kişilerin kendilerine Atatürkçü demeleri ve Atatürk ile hdp bayrağı açmaları çok zoruma gidiyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben de sürekli her yoruma Atatürk eklenmesinden rahatsız oluyorum. Ben Atatürk'ü çok seven biriyim, koşulsuz bir sevgi desek yeri. Garip bir şekilde seviyorum. Her geçen gün yeni bir şey öğrenmeye çalışıyorum. İşte bu noktada Atatürk'ü kötüleyenler ve gözü kör savunanlar inanılmaz bilgi kirliliği yaratıyor.

Atatürk bir insan... Dönemine en uygun şekilde davranmış bir insan. Alıp okuduğunu yorumla tartışalım ama millet bir söz bulup kendi istediği yere çekiyor. Sonra küfür kıyamet oluyor ve benim cidden canım sıkılıyor. Bir insan ülkesinin kurucusuna bunu yapmamalı. Nasıl bu kadar salak oluyoruz anlayamıyorum.

0|0
    0|0
    • Ona küfür edenler de beyinsiz onun yolundan gittiğini söyleyip her türlü g*v*tlığı yapan da beyinsiz.

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk o çağda konjektür neyi gerektiriyorsa onu yapacak kadar zeki bir adamdı, günümüzde yaşasa milliyetçilik, devletçilik gibi 20. yüzyılda kalmış fikirleri savunurdu demek saçma.

Ha Hdplilerin anasını bellerdi orası ayrı da, onun olduğu yerde Hdp falan da olmazdı zaten.

Ancak, adamı ne milliyetçiler, ne kemalistler, ne ulusalcılar anlıyor. Ne yapmaya çalıştığını etrafındakiler dahi anlamadığı için ölümünden sonra devrim tamamlanamadı.

0|0
    0|0
    • "Ben her şeyden önce Türk milliyetçisiyim" sözü bize yeter.

• İşte onu diyorum, gerçek değil, masallara inanıyorsun. Elbette etkileri büyük, ama Dünya'yı yönettikleri falan yok inanmayın böyle zırdeli saçması şeylere.

• He gardaş tamam sen haklısın.

Kızlar Ne Diyor 2

• Tam içimden geçeni söyledin. Çok yaşa.

0|0
    0|1
  • Ülkemizde dindar kesimi atatürk düşmanı olmakla suçluyorlar ama çoğunun düşman olmasının sebebi bu sözde Atatürkçüler yüzünden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...