Arkadaşlar bir bakar mısınız?

Selamın aleyküm, ben psikoloji bölümü üniversite öğrencisiyim. okulumuzda eğitim gören 2 bedensel engelli arkadaşımıza akülü sandalye temin etmek için bir grup arkadaş olarak yardım kampanyası düzenledik. yardımcı olmak isteyen olursa yorum yazsın. (lütfen Allah rızası için saçma sapan duygular sömürülüyor vesaire tarzı yorumlar yapıcak olanlar yazmasın kimseyi bişeyler için zorlamak ya da duygu sömürüsü yapmak değil amaç duyarlı olmak ve Allah rızası...)

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• nereden yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
    • Kardeşim eğer yardımcı olmayı düşünürseniz ben size engelli olan arkadaşların bilgilerini vericem güven açısından sıkıntı etmemeniz için çünkü bu şekilde insanlarla oynayan pek çok zavallı var. eğer olumlu düşünürseniz hesap numarası ya da Iban göndericem malzemeler temin edildiği zaman da bilgilendircem sizi...

• düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Olabilir

1|0
    0|0
    • Kardeşim eğer yardımcı olmayı düşünürseniz ben size engelli olan arkadaşların bilgilerini vericem güven açısından sıkıntı etmemeniz için çünkü bu şekilde insanlarla oynayan pek çok zavallı var. eğer olumlu düşünürseniz hesap numarası ya da Iban göndericem malzemeler temin edildiği zaman da bilgilendircem sizi..

Yükleniyor...