Ailem ile nasıl anlaşmalıyım? nasıl beni anlayış ile karşılarlar?

arkadaşlar ailemle anlaşamıyorum. daha doğrusu onlar beni anlayış ile karşılamıyor. ailem dini mezhebine düşkün insanlar , kültürlerine bağlılar. benim dinim onlarla aynı değil. düşüncelerim çoğu insana göre farklı , siyasi görüşüm farklı , davranışlarım farklı , mezheblerini desteklemiyorum. fazla samimiyeti sevmiyorum. bugün banyoya girdim. ( banyoda 1 - 2 saat kalan birisiyim) duş alıyordum. ayrıca işlerimde oldu. beden temizliğimi yaptım vb. babamla ablam uyanınca direk bağırdılar sinirlendiler niye 2 saat çıkmıyor diye. annemde beni kollamaya çalıştı '' işi vardır ne bağırıyorsunuz '' felan dedi. babamlarda '' sanki 20li yaşlardaki kız dedi '' 18 yaşındayım.18 yaşını bile küçük görüyorlar. bazen şakadan da olsa küfürlü şakalar yapıyorlar. terbiyesizce. ailemde olsa resmi olmak ve sınırlı olmak tercihim. babam adımla hitab etmez. örneğin farz edin ki adım fatma '' fatoş , biricik '' vb. saçma sapan isimler kullanır. rahatsız oluyorum şahsen. adımla hitab etmesi gerektiğini kaç defa söylediysem boş. sürekli saçma sapan şakalar yaparlar , eğlenirler benimle ( benim istemediğim halde ) bu tecavüz gibi birşey ! bana böyle davranmaları bende istismara uğraşamış hissini yaratıyor. bir keresinde abim bana regl olup olmadığımı sormuştu , bir erkek olarak... nasıl güzel bir dil ile uyarmalıyım? nasıl davranarak belli etmeliyim? siz ne düşünüyorsunuz?

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...