Ne yapayım gerçekten sabretmekten yoruldum?

Evde kilerle arada tartışıyoruz okul da hiç takılacak arkadaş yok staj yaptığım yerde usta ayrı salak gibi davranıyor. Zayifim 1.65 boyundayim 18 yaşındayım. Sevgilim yok bagimli olduğum madde yok ama böyle. Giderse :(

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Sakın sakın bu düşüncen çözüm değil

0|1
    0|0
    • Aileni bilmem nasıl insanlar ama genelde her anne baba evladının üzerine titrer benimde kardeşim 17 yaşında evde problem yaşıyoruz çoğunlukla evin küçüğü birde çok seviyoruz abimde bende annem babamda ama arkadaşları çok düzgün değil sanki nasihat edince aşırı tepki verip kızıyor arkadaş kurbanı olmasından korkuyoruz senide kardeşim olarak gördüm bu düşüncelerin yaşının etkisinden hep emin ol bunlar senin gözünde büyük problem gibi duruyor sakın bu problem için maddeye bulaşma hayatın mahvolur asıl o zaman dışlanırsın sağlığındanda olursun yapma kardeşim insanlarda ne dertler var bir ablan olarak maddeye bulaşma uzak dur büyükler olarak bizim sizin gibi temiz kalpli gençlere çok ihtiyacımız var sizde bozulmayın hayatınızı size yakışır şekilde tertemiz onurlu yaşayın yapmayın yalvarırım

• Teşekkür ederim görüşümün en iyi seçilmesi önemli değil yeter ki siz kendinizi yalnız hissetmeyin hayatınızı karartmayın

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkes aynı sorunları yaşadı uni hayalin varsa mutlaka oku
    Eline ekmeğini al
    Spora giderek diyet yaparak sağlıklı kaslı vucudun olur

0|1
    0|0
  • Anlyorum bir aralar bende de böyleydi ama arkadaşlarla konuşmaya başlayınca düzeldi

0|1
    0|0
  • aile içinde oluyor arada öyle tartışmalar kafaya takmayın aileniz sonuçta?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sabır sabır daha gençsin ;-)

0|1
    0|0
Yükleniyor...