Askerlikle alakalı merak ettiğiniz sorular ve cevapları?

Merhaba arkadaşlar size askerlik Hakkı'nda merak ettiğiniz kafanıza takılan soruları cevaplıycam bayan arkadaşlarda askerlikle alakalı vardır elbette merak ettikleri cevaplıycağım

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• boy sınırları neye göre belirleniyor.

0|0
    0|0
    • Sınır 1.52 ama sen askere çok gitmek istiyorsan bu senin 1 cm gidemeyeceğin anlamına gelmez 1 cm büyük gösterirler gidersin ama 1 cm düşük gösterirsen gidemezsin Nasıl belli oluyor diye soru sordun askerlik belgen geldiği Zaman gideceğin askeri hastanede kendi dalında uzman doktorlardan geçiyorsun her etapta başka bir bölgeni kontrol ediyorlar en son heyete giriyorsun boyunla alakalı sıkıntı varsa heyet karar veriyor çürük veya değil diye bu şekilde.

• Ben rütbeli personelim bende bu mesleği severek yapan biriyim sen daha askere gitmedin sev tabi ama fazla aklında büyütme öyle düşündüğün gibi bir askerlik yapmasın mutsuz olursun söyliyim sana

• benim olayım bu vatanın bana verdiği imkanlar karşılığında bir şeyler yapabilmek. bu beni cezbediyor

• Kardeşim tecilim dolmuşken çalışmaya devam etsem inzibat gelip alır mı bu şirket için sıkıntı mıdır

0|0
    0|0
    • Tecil sürenmiş bitti?

• Hayır inzibat gelmez kardeşim merak etme tesadüf eseri çevirmede yakalanmadığın sürece Evinede iş yerinde kimse gelmiyor

• Trafik çevirmesinde de çıkmıyomuş galiba inzibatların ayrıca öyle çevirmesi mi oluyo

Yükleniyor...