Kavga edicekken titriyorum hemde deli gibi neden?

Arkadaşlar kavga ederken ya da edicekken böyle hafiften bir tartışma olduğunda yani kavganın başlayacağını anladığımda vucudum aşırı titriyor ama korkmuyorum yüzde yüz eminim korkmadığımdan ama işte deli gibi oluyorum elim ayağım ayrı titriyor zıplasam uçucak gibi oluyorum sanki enerji dolu gibiyim hissediyorum kalbim küt küt küt aşırı hızlı çarpıyor karşımdaki kişiden dayak yemeyeceğimi biliyorum ama tutamıyorum kendimi en ufak tartışmada bile oluyor bu. Bunu nasıl engellerim çaresi varmıdır.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Kriz mi geçiriyorsunuz acaba?

0|0
    0|0
    • hayır sadece kavga edicekken böyle üstelik kavga ederken yorulduğumuda bilmiyorum bir keresinde bittiğinde az daha ölecektim ciğerlerimde öyle bir ağrı varki bayılacaktım zor ayakta durdum meğersem çok yorulmuşum ama bilmiyordum

• normal bir durum olduğunu söyledi

• Öyle dedilerse sıkıntı yoktur

En İyi Erkek Görüşü

• kanka o bendede oluyor çoğu insanda böyle eğer çok kavga edersem çok tartışırsan hiç korkmazsın alışıyor insan

0|0
    0|0
    • çok kavga ettim ben hiç birisindede dayak yemedim hepsindede böyle oluyor ve halada devam ediyor

• psikolojikmen o bendede aynısı oluyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynısı bende de oluyor ters bir cevap aldığımda, tartışma çıktığında, haksız duruma düştüğümde, sinirlendiğimde sakin cevaplar veriyorum ama bir anda titreme falan oluyor hem de hiçbir şey yokken...

0|0
    0|0
  • Bendede aynisi yemin ederim aynisi lan sakinlesemiyomda kolay kolay

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...