Yalnız kaldım lisede ne yapmalıyım?

Arkadaşlarım vardı 3-4 tane kızlarla çok yakındık durup dururken benimle takılmayı kestiler ve yalnız kaldım yalnız takılıyorum ama inlar dalga geçer diye korkuyorum ne yapmalıyım?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Neden dalga gecmelerinden korkuyorum ki? Bende bu senenin başından beri yalnızım. Üstelik bu zamana kadar hep çok dışa dönük, çevresi geniş, herkesin tanıdığı, espirili neşeli biriydi ama bu seneki sınıf ortamaim gerçekten çok kötü. Arkadaşlarımın hepsi evlat acısı çeker gibi aşk acısı cekiyor :D :D Çok tuhaflar. Bende senin dediğin gibi olgun biriyim o yüzden herkesle çok yakınlık kuramiyorum. Arkadaşlarim çok olsa da yakinlik kyrabildigim, anlattığım az ve öz arkadaşlarim var. Şimdiki sınıfımdan en yakın arkadasima bile benim için önemli birşey anlatırken;hmm ok, diyor :D Birisine sadece ismiyle hitap ettiğimde bile beni dovucekmis gibi azalıyor. Erkeklerden 4-5 kişi var o kadar karaktersiz ve sadece çıkarlarına göre insanları kullanıyorlar ki izlerken şaşırıyorum. Bir çoğu iç güdüsüyle yaşıyor. Ben insanlara kibar kibar, güler yüzle yaklaştıkça tersliyorlar. Hiç eğlenceli değiller, hep ağlamak istiyorlar. Bu konuda çok dertliyim :/ çok yanlizim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Git sor neden eskisi gibi değiliz diye. Belli ki birileri senin hakkında yalan yanlış konuşmuş.

0|0
    0|0
    • Sordum bişey değişmedi ki dıye agız yamulttular

• Hayır değişti diye üsteleseydin. Eskiden beraber takılırdık felan, neden şimdi böyle oldu felan diye sor. Birileri hakkımda size kötü birşey mi söyledi? de. Üstele yani. Baktın olmuyor tek tabanca takıl.

• Çok üsteledim dinlemediler bile

• yenilenn

0|0
    0|0
  • onları kıskandıracak şeyler yap

0|0
    0|0
  • Yok hiç bir şey yapmazlar. Sen başka yollara bak

0|0
    0|0
    • Çekiniyorum ama o kadar çevresi varken ne olduda böyle yalnız kaldı derler diye

• Yok ya bir suru arkadaş var onları edin. Bunlarla emin ol uğraşmadan bir gün kıymetini anlarlar. Hani bir söz var ; arilara ilistikce şans musallat olurlar diey

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendi halinde takıl kimseye muhtaç değilsin :) hem daha iyi tak kulaklığı kitap oku test çöz bu senin için bir fırsat aslında

0|0
    0|0
    • Öğle molamız oluyor herkes arkadaşlarıyla çıkıyor bense yalnız başıma üzücü bir durum :(

• Haklısın olabilir aslında

• 😃aynı durumu yaşadım çünkü biliyorum

• yalnız takılma başka birini bulmaya çalış

0|0
    0|0
  • Ya sen ne diyorsun benim okulda 1 arkadaşım vardı bende lisedeyim o gitti başka okula sınıfta baSka kimseyle konuşmuyorum asosyalim sevgilim de terketti evde de kimseyle konuşmam dalga geçen 1 insanı da umursamam senin hayatına hiçbir varlığın müdahale etmesine izin verme ve takma

0|0
    0|0
    • Evet izin vermiyorum zaten

• Başkaları içinde o böyle düşünür bu böyle düşünür diye de kendini değiştirme neysen öyle yasa bu senin hayatın onların değil

• Yalnızlık her zaman daha iyidir. Kendinle arkadaş olabilirsin. Ama yalnız kalamıyorsan veya buna alışık değilsen, yeni insanlarla tanış.

0|0
    0|0
  • Kendi krallığını kur

1|0
    0|0
  • Okul değiştir çok mantikli :)

0|0
    0|0
    • Evet ama ordada ortama alışamazsam kötü çünkü ben yaşıtlarıma göre olgunum onlar çocuksu

• Ne alakasi var insanların ne dediğini umursama

0|0
    0|0
Yükleniyor...