Şehir İçi Dolmuşcuyu Dövdüm?

dün acil bir işim vardı motorla aniden yola cıkınca dolmuşcu vuracak gibi oldu 2dk sonra yanıma yaklaştı önüne baksana diye atar yaptı bende 2 dk beklesen ölürmüsün acil işimiz var dedim :D arabayı durdurup aşa indi bende dövüşcü oldugum için ağız burun girdim :D insanlık öldümü yani ne gerek var böyle atar yapmalara değilmi dayağı yiyip oturdu müşterilerinede rezil oldu işimiz olmasa öyle fırlamazdık haklımıyım sizce?

Güncellemeler:
gün.
+xx

1|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Gururla felan mi anlatmaya calistin banami oyle geldi..

0|1
    0|0
    • hayır gizliden sormazdım her halde sadece milletimiz bu cesareti nerden buluyor onu anlamıyorum o adam dayağı yedi bir daha kimseye cesaret edipde konuşamıcak bile olan kendine oldu insan gibi demişik acil işimiz vardı artislik yapmaya ne gerek var

• adam senin üzerine yürüyüp dövmeye calışşa öyle durcakmısın?

• O kadar asagiliksa polisi arardim maglum biz kadiniz gucumuz yetmez

En İyi Erkek Görüşü

• olan olmuş yediği dayakla kalır büyük ihtimalle

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Haksizsin

0|1
    0|0
  • İyi bok yemişsin.

0|1
    0|0
    • kendi inip hakaret edip üstüme yürüdü benim suçummu yani?

• üstüme yürüdü saten vurmaya calıştı dövüşcü oldugum için buna izin vermedim ben erken davrandım

• vurmaya çalıştıysa bişi diyemem.

• Geçen bir otobüs şoförüyle ben de kavga ettim ya, durakta bekliyorum dümdüz geçiyo elimi kaldırdım durdu, bana herkesin içinde bağırıyo, nerden biliyim otobüse biniceğini diyo,
    durakta yağmurun altında vapur beklemiyorum heralde, arabanın önüne mi atlıyim dur demek için dedim, millet bir güldü, sonra sustu, deli mi ne?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yazık etmişsin adama. Belki onunda senin gibi çoluğu çocuğu vardı :-( Senin babana aynısı yapsalar sıkıntı olmaz mıydı?

1|1
    0|0
    • ama hakaret etti ben yoluma basıp gidiyordum kendi artislik yapıp indi benim suçummu?

• Ya evet bazen öyle oluyor hepimize ama biraz daha dayanmak lazım. Bende birini hırpalamıştım, arabada çocuğu vardı ufak çok korkmuştu o günden beri hep susuyorum. O adamdan da çok özür diledim hala da görüşürüz :D

• dogrudur olan oldu

Yükleniyor...