Dindarlık adı altında haksız yere birini işinden etmek, hangi dinde var?

Evet, ben bir öğretmenim, tesettürlü bir öğretmen..
Ve dün çalıştığım kurumdan uyarı aldım,
Sebep mi?
Sebep, topuklu ayakkabı giymem. Bir daha topuklu giymemem gerektiği, öğrencilerin eve gidip öğretmenimiz ne güzel giyiniyor siz neden böyle giyinmiyorsunuz dediğini, ve bahsi geçen velinin benden şikayetçi olduğu yönünde bir ifade ile. Bir daha çocuğunu derse göndermeyecekmiş.
Ben eğitimimi gerektiği gibi veriyorsam, ayakkabım kimi ilgilendirir?
Pazartesi günü istifamı vermeyi düşünüyorum, ve soruyorum, bu velinin yetiştirdiği çocuktan, başkalarına saygı ve hoşgörü bekler misiniz?
Evet gelecek adına endişeliyim, çocuklarımız kimlerin elinde büyüyor?

• İsitfanı ver !
    50% (10)40% (8)45% (18)Oy Ver
  • Çalışmaya devam et !
    50% (10)60% (12)55% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar burada bahsettiğim,
Okulun tavrı değil, velinin düşünce yapısıdır,
Ben bunu yazdığımda, sen öyle mi giyindin böyle mi giyindin diye atlayan sözde dindar SAZAN'lara sesleniyorum.
Kıyafetim hususunda çok dikkatliyimdir, bilginize !

2|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Calismana devam et. Bu düşünceye sahip velilerin çocuklarına bunun yalnış olduğunu derste dile getir. Ve doğruyu anlat. O zaman kovarlarsa kovsunlar. Seni kovma sebepleri ile hem tazminatıni hem her turlu tazminat davasini kazanırsın. Milli eğitim bakanlığı kıyafet yönetmeliğini açıp okusunlar . Sana verilen savunmaların fotokopilerini topla. Eğer olurda birgün seni kovduklarinda 1 yıllık ücretini peşin alır , maddi ve manevi tazminat davası kazanma ihtimalin %100. Bir velinin egosu degil sizin giyiminizi oluşturan bakanlar kurulu kararı olan kıyafet yonetmeligidir. Topuklu ayakkabı sakınca içermez. Sakin ayrılma ayrılırsa hata olur. Çocuklara eğitimini vermeye devam et :)

0|0
    0|0
    • bir daha bahsi gecen veli ile gözgöze bile gelmek istemiyorum. bu yuzden istifamı vermeyi düşünüyorum. ders çıkışında bunu müdüre de söyledim, veliler bazen böyle sorun çıkartıyor derslere girmeye devam edin, bizim için bir sıkıntı yok şeklinde konuştu ama bende bir kere koptu ipler.

• Saçma lütfen bu tür tahriklere kapılmayın.

En İyi Kız Görüşü

• sozde dindar sazan nedır degerlı arkadasım? bu tabırın cok kotu.. bız kalp yarıcı degılız. acık sırkı elfaz-ı kufuru olmayan adama cıkıp sozde dındar dıye tekfır edılmez haksız tekfır tekfır edılene doner. aklında bulunsun kı bır anlık ofkeyle ımandan olma. topuklu gıymek haramdır, arkadasların tahmınımce takıldıgı nokta haramı helal yapma meselesı.. eger sen haram oldugunu kabul edıp, kardesım ben bılıncındeyım ama benım amelım dıyorsan o tabıkı senın kendı sorunun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sakallı şeytan köpekleri zaten memlekette tahsil istemiyor ki.. Onlara dergahta kıçını yalayacak mallar lazım.. O mallar para verecekler o deyyus da krallar gibi yaşayacak.. Kıçı sıkışınca da ABD ye veya Almanyaya Papazın kucağına oturmaya kaçacak.. Sende saçını kapayınca müslüman olduğunu sanıyor isen yanılıyorsun.. İlim ve bilimden uzak, ahlakı, fazileti, vicdanı, merhameti ve Allah korkusu olmayanın dinide imanıda olmaz.. Böyle devam edin yarın Yahudi gelince sokakta düzerken başı açık kapalı bakmayacak... Eğer tessettürlü isen osakallı şeytanların uyarılarına kulak vereceksin çünkü seni kendilerinden biliyorlar.

0|0
    0|0
  • İnatla istediğin gibi giyin ve işini yap. Yobazların görüşlerine kafanı takma. Olaki kişisel özgürlüğün kısıtlanması söz konusu, meb e dilekçe ile bildir. Bak ne oluyor ondan sonra. Sen neden geri çekilesin ki?

0|1
    0|0
  • sakin ol hocam senin bir suçun yok

dar fikirli bir aile yüzünden sen niye istifa ediyosun. sakinleş koca okulda bir sen misin topuklu giyen

artı hepimiz çocuk olduk ve hepimiz yeri geldi öğretmenlerimize özendik bunu bilmesi lazımdı. sen istifa etme bırak süreci takip et

0|0
    0|0
  • Veli kendine göre haklı olabilir belki bişey diyemeyiz
    Ama asıl sorun Atatürk ün devletçilik ilkesini delip özel okulları mantar gibi peşkeş çeken zihniyettir.
    Senin okulun dindar öğrenci yetiştirir diğer okulda seks partileri yapılır.
    Aslında bütün sorun rejim de

0|0
    0|0
  • olmaz be kardeşim kimseyi ilgilendirmez cesur ol çekinme. İstifa etme nereye kadar yapabilirler bu baskıyı umursama

0|0
    0|0
  • Ee dişe diş, zamanında da tersini yapıyordunuz.

0|0
    0|0
  • Ayet var ayaklarını yere vurup belli etmesinler gibisinden. Sen ne bicim tesetturlusun. Topuklu ile cat cat sesler ve ilgi cekmeler. Amac bu olmasada haksizsiniz.

2|0
    0|0
    • Kusura bakmayın ama, bu benim kişisel tercihimdir, ayakkabı seçerken veliye sormayacağım.
      Günah olabilir ama bu Allah ile benim aramdadır, hesabını verirken kimse benim yanımda olmayacak tek vereceğim ben o hesabı.

• Madem haklı olduğundan bu kadar eminsin niye buraya konu acoyorsun

• Sadece haksız olanlar mı burada konu açıyor, ben bunu bilmiyordum.

• İşine devam et ve kurumu şikayet et 😈

0|1
    0|0
  • Senin koyafetin cocuk velisini ilgilendirmez cocuk velisi mecbur cocugunu okula göndermeye. istemiyorsa gider baska okula. durumu milli egitim bakanlıgına rapor et. geri adım atma basarılar dilerim

0|0
    0|0
  • Boşuna edemiyoruz turkiyede din adı altında gericilik yapılıyor laiklik işte bu zamanlarda önemli şu an bir neslin beyni fena halde yikanilarak yetiştiriliyor ileride bunların hepsi canlı bomba olacak

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı giymişsen ne olmuş tam anlamadım

0|0
    0|0
    • Şu olmuş, düz ayakkabı giyecdkmişim, pantolonla uzun tunikle gelmem uygun değilmiş, derste bol uzun etek giyecekmişim.

• saçmalık. kesinlikle çalışmaya devam edin. hem de inadına.

0|0
    0|0
  • bence kimse seni sinayet etmedi ustten gelen talimat veya is arkadaslarin

0|0
    0|0
  • İslamda var

0|0
    0|0
  • İslam dininde var

0|0
    0|0
  • Bütün kapalılar topuklu giyer ama seni şikayet eden kişinin sorunu başka din düşmanı birisidir sebebi budur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çalış ve onlara ne kadar güçlü olduğunu göster!!!

0|0
    0|0
  • Bu kadar kolay pes etmemen gerekir. Sırf bu yüzden işine daha çok sarılman ve o çocuklara hayatı başka bir pencereden bakmalarına yardımcı olman gerekir. Ben olsam böyle yapardım

0|0
    0|0
  • Topuklarınızı yere vura vura yürümeyin der tesettür ayeti öğretmen hanım dikkat çekici oluyo doğru değil

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabi giyilmesine ben de karsiyim okulda derste ozellikle sinavlarda cok rahatsiz olurdum velisi bilincliymis cocugun

0|0
    0|0
  • Çocuklar eğitim için orada
    Eğitimci tahrik edici kıyafet giyemez
    Cezbedici kıyafetler giyiyorsan şikayet etmeleri normal

1|0
    0|0
    • Öyle bir kıyafet yok arkadaşım, 5 cm topuğu olan bir topuklu ayakkabı bütün mesele.

• O bahanesidir 5 santim topuğu kimse laf edemez

• Muhakkak bişeylerin bahanesi ama ne olduğunu henüz çözemedim.

Yükleniyor...